Geleneksel Sancaktepe gençlik oyunları başladı

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Oyunları renkli görüntülere sahne olan açılış töreniyle başladı. Renkli görüntülere sahne olan açılış törenine Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem de katıldı.

Sancaktepe Gençlik oyunları başladı

5 gün sürecek olan Gençlik Oyunları‘nın ilk günü birbirinden heyecanlı müsabakalara sahne oldu. Gençlik Oyunları’nda öğrenciler Zirve topu yarışı, Kutu yarışı,Puzzle yarışı, Kızak ve Basamak yarışmalarında birbirleri ile mücadele edecek.

“YARIŞMALAR BİZE ARKADAŞLIĞI ÖĞRETİYOR”

Açılış töreninde konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, ‘Güzel bir bahar günündeyiz, festival Cuma gününe kadar devam edecek. Burada farklı okullardan öğrencilerimiz birbirleri ile yarışacaklar. Yarışmalar her ne kadar sembolik olsa da arkadaşlığı, takımdaşlığı ve birlikte hareket etmeye bize öğretiyor. Burada yarışmaya katılacak kardeşlerimizi yürekten kutluyorum. Tüm yarışmacılarımızı da yarışma başlamadan gönülden birinci ilan ediyorum’ ifadelerini kullandı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Sabah Sporu

Kartal’da parklarda sabah sporu

Kartal Belediyesi, dört farklı noktada sabah sporu başlattı. Kartal Belediyesi tarafından başlatılan “Sağlıklı Yaşam, Bilinçli Spor” etkinliği ile ...