Geleceğin yıldızları Tuzla’dan geçti…

Tuzla Belediyesi ve Tuzlaspor Kulübü işbirliğiyle düzenlenen Tuzlaspor U13 Sömestr Elit Cup Futbol Turnuvası’nda 13 takım mücadele etti. 325 minik sporcu, yetenekleri ve sporcu ahlakı ile gelecek vaad etti.

Tuzla Belediyesi ve Tuzlaspor, yarı yıl tatilinde U13 Sömestr Elit Cup Futbol Turnuvası’nın ikincisini düzenledi. Turnuvaya Tuzlaspor’un ev sahipliğinde Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Bursaspor, İstanbul Başakşehirspor, Pendikspor, Sakaryaspor, Altınorduspor, Kartalspor, Darıca Gençlerbirliği, Kocaelispor, Sancaktepespor takımları katıldı. Bir hafta süren turnuvaya katılan takımlar ve sporcular, Tuzla Belediye Stadı’nda düzenlenen törenle ödüllendirildi.

“TUZLASPOR, GENÇLERİMİZİN HAFIZASINDA YER ALACAK”…

Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Tuzlaspor Kulübü Başkanı Ahmet Çabuk, ödül töreninde yaptığı konuşmada turnuvanın önemine değinerek şunları söyledi: “Tuzla Belediyesi ve Tuzlaspor, Tuzla Belediyesi Spor Tesisleri’nde güzel bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Özellikle gençleri burada ağırlıyoruz. Türkiye’nin her tarafından sporcuların Tuzla’ya gelmesi, turnuvaya katılması, ilçemizin tanıtımı ve gençlerimizin yeteneklerinin keşfi açısından önemli bir turnuvadır. O açıdan turnuvayı organize eden Altyapı Koordinatörümüz başta olmak üzere tüm yönetim kurulu arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir turnuva oldu. Gençlerin hem birbiriyle kaynaşması, hem de gençleri ilçemizde bu güzel organizasyonda ağırlamamız bizim için önemli bir durumdur. Gelecekte de inşallah bu çocukların hafızasında hem Tuzlaspor, hem de Tuzla iyi bir noktada yer almış olacak. O yüzden bunlar güzel şeyler. İnşallah bundan sonra da bu tarz organizasyonları arttıracağız.”

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...