Gebze’ye Bimeks geliyor!

Satın aldığı Electro World mağazaları ile 49 ilde 109 mağazaya ulaşan Bimeks, Gebze’ye geliyor. Haziran ayı sonunda Gebzeli işadamı Sertan Tunçel ve Davut Karakaş ortaklığında açılacak olan Bimeks’in bu yatırımı, birçok tüketicinin de yüzünü güldürecek.

İngiliz Electro World’den sonra, Fransız kökenli teknoloji perakende şirketi Darty’nin Türkiye’deki mağazalarını da satın alan Bimeks, diğer yandan mağazalarını açmaya devam ediyor. Gebzeli işadamları Sertan Tunçel ve Davut Karakaş ortaklığında Gebze Hacı Halil Mahallesi, Yeni Bağdat Caddesi’nde Haziran ayı sonunda açılacak olan Bimeks, teknoloji ürünlerindeki liderliği ile göze çarpıyor.

“GEBZELİLERE FARKIMIZI GÖSTEREĞİZ…”

Gebze’nin böyle bir mağazayı hak ettiğini belirten Sertan Tunçel; “Gebze ile bölgesi, bizim doğduğumuz ve büyüdüğümüz bir şehir… Burası potansiyeline inandığımız bir yer… Uzun süredir böylesi bir mağazayı ilçemize kazandırmak istiyorduk. Yapılan görüşmeler sonucu Bimeks’i Gebze’ye açma kararını verdik. Ürün çeşidimiz, güleryüzümüz, iyi hizmetimiz ve iyi fiyatlarımız olacak. Gebzelilere farkımızı göstereceğiz” dedi.

HAZİRAN AYINDA AÇILACAK…

Sertan Tunçel, Bimeks Gebze’nin Haziran ayında açılacağını belirterek; “Burada güzel işler yapacağız. Bimeks, ciddi bir teknoloji devi… 1990 yılında yalnızca bilgisayar ürünleri satışı ile başladığı sektörde, 23 yıl içerisinde genişlettiği ürün ağıyla en son teknolojideki ürünleri bünyesinde barındırıyor. Bimeks, yoğun talep aldığı ve mağazalarında geniş alanlar tahsis ettiği beyaz eşyada da iddialı ilerlemesini sürdürüyor. İnşallah biz de Haziran ayının son haftalarında, Gebze’nin teknoloji perakende mağazasını açmış olacağız’’ şeklinde konuştu.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Spartaküs

Spartaküs’ün torunları Ataşehir’de!

Ataşehir Belediyesi ile Spartaküs ‘ün doğduğu kent olan Bulgaristan’ın Sandanski şehrinin belediyesi, kardeş kent olma yolunda ilk adımları ...