Gebze Metin Oktay Stadı yenilenmiş yüzü ile hizmete girdi…

23

Gebze şehir merkezinde yıllardır hizmet veren Metin Oktay Stadı’nın yeni yönetimi, kısa sürede stadı toparlayıp modern haliyle Gebzespor altyapı ve amatör kulüplerin hizmetine sundu. 

1988 yılında yapılan ve 1500 kişilik seyirci kapasitesine sahip olan Gebze Metin Oktay Stadı, Gebzespor altyapı ve diğer amatör kulüpler tarafından kullanılmasına rağmen atıl durumdaydı. Yeni yönetim kadrosunun görevi devralmasıyla birlikte Gebze Metin Oktay Tesisleri; soyunma odaları, iç ve dış cephe boyaları, çevre düzenlemesi ve daha bir çok güzel çalışmalarla yeniden doğarak, modernize edilmiş yeni yüzü ile spor camiasının hizmetine sunuldu. 

Günler dolu geçiyor… 

Suni çim zemine kavuştuktan sonra yoğunluğu iki kat artan Gebze Metin Oktay Stadı,  Gebzespor’un altyapısı ile Gebze’de bulunan 20’ye yakın amatör takıma hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor. Günlerin tamamının dolu geçmesine rağmen aksamadan hizmet veren Metin Oktay Stadı’nda idman yapan ve maç oynayan takımlar, yapılan yeniliklerden memnunlar. 

Metin Oktay gibisi yok… 

Gebze Metin Oktay Stadı’nın suni çime kavuşmasının ardından, şehrin merkezinde olan stadyumda futbol kulüplerimizin yanı sıra, vatandaşlarımız da spor yapmaya başladı. 

Sabahın erken saatlerinde yürüyüşlerle şenlenen Metin Oktay Stadı, akabinde altyapı ve amatör takımların kullanımı ile festival alanına dönüşüyor. Gebzespor altyapı ve amatör takımların hocaları ise, bu güzelliğin mimarı olan Stad yöneticileri Özer Gezgin, Musa Erdem ve Serman Diber’e teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası başlıyor

Türkiye Yüzme Federasyonu ve Medicana Kadıköy Hastanesi sponsorluğunda düzenlenen 34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası, 20-21 Temmuz tarihlerinde ...