Gamlı Baykuş'un komşusu Moshonis Balıkçısı'nın işletmecilerinden Murat Gülarslan, Mustafa Der'e Bağdat Caddesi gecelerinde başarılar diledi.

Gamlı Baykuş hizmete girdi…

Anadolu Yakası gece hayatına yeni bir işletme daha katıldı. Pub konseptiyle Gamlı Baykuş, Bağdat Caddesi eğlence mekanları listesine giriş yaptı.

Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayi yönetiminin özel olarak katılım sağladığı gecede renkli görüntüler yaşandı. Mekan ortakları Serkan Binay ve Mustafa Der, Kadıköy Life objektiflerinde buluştu. Gamlı Baykuş ve Bağdat Caddesi’ne özel konseptinin tüm ayrıntıları, önümüzdeki süreçte Kadıköy Life Dergisi’nde yer alacak.

Gamlı Baykuş işletmecileri Serkan Binay ve Mustafa Der.

Anadolu Efes Biracılık ve Malt San. A.Ş. Saış Yönetimi, Kadıköy Life objektiflerinde… Serap Berber, Fatih Gürsoy, Bülent Özen, Yeşim Yerli, Görkem Özer, Levent Tansi, Recep Özinanç, Faruk Köksal, Metin Yüzgenç, Özgür Bağırgan, Seher Moray, Erkan Yılmaz.

Gamlı Baykuş’un komşusu Moshonis Balıkçısı’nın işletmecilerinden Murat Gülarslan, Mustafa Der’e Bağdat Caddesi gecelerinde başarılar diledi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Mimarca

Hayalden gerçeğe dönüşen mekan: Mimarca Pastry & Bakery

Onların bir hayali vardı; bu hayali gerçekleştirmek için yıllanmış mesleklerini bıraktılar, yeniden eğitim alıp yola çıktılar. Kozyatağı’nda geçtiğimiz ...