Futbol’un Prensleri Rossopomodoro’da…

1

Türk Milli Futbol Takımı ile birlikte futbol tarihimizin de önemli isimlerinden olan Nihat Kahveci ve Yıldıray Baştürk’ü, pizza keyfinde görüntüledik.

Göztepe Parkı karşısındaki Rossopomodoro adlı İtalyan pizza restaurantında objektiflerimize takılan milli fubolcularımız, mekânın sahipleri olan Hakan Özlü ve Murat Kuş’un misafiri olarak burada bulunduklarını, Napoli pizzasının İtalya’dakinden daha lezzetli olduğu bilgisini aktardılar. Futbolun dışında da çok iyi dost olan Nihat Kahveci ve Yıldıray Baştürk, geçtiğimiz Kasım ayında gribe yakalanarak yatağa düşmüşlerdi.

“Ülkemi yurtdışındaki kariyerim boyunca da gerekli şekilde temsil ettiğimi düşünüyorum…”

Geçtiğimiz hafta futbol hayatını noktaladığını duyuran Nihat Kahveci; “Futbol kariyerim süresince layık görüldüğüm dönemlerde genç milli takımlar ve A Milli Takım’a gerekli özen, saygı, onur ve şerefimle hizmet ettiğime inanıyorum. Kariyerim boyunca formasını terlettiğim kulüplerde, inişler ve çıkışlarla birlikte başarılı, güzel günler yaşadım. Ülkemi, milli takımlar forması altında olduğu kadar, yurtdışındaki kariyerim boyunca da gerekli şekilde temsil ettiğimi düşünüyorum” dedi.

2

3

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe’de tekne turları coşkuyla devam ediyor

Maltepe Belediyesi Kadın, Aile ve Engelli Hizmetleri Müdurlüğü tarafından düzenlenen tekne turlarının dördüncü gününde, Fındıklı Mahallesi’nden kadınlar konuk ...