Four Points by Sheraton Dudullu açıldı…

Starwood Grubu, Ever Group işbirliğiyle Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu’nun açılışını ve Four Points by Sheraton markasının Türkiye’ye girişini duyurdu. İstanbul’un en büyük sanayi bölgesi İMES’in merkezinde açılan otelin, Anadolu Yakası’nın ilk Starwood oteli olma özelliği taşıdığı bildirildi.

YEŞİL BİNA SERTİFİKASINA SAHİP…

Çevreye karşı gösterdiği duyarlılık ile “Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik” (LEED®) yeşil bina sertifikasına da layık görülen Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu’da 182 oda, modern bir restoran ve bir bar yer alıyor. Otelin yedi fonksiyonel salonu ile toplamda 224 metrekarelik toplantı ve etkinlik alanı, bölgedeki 100’den fazla üstdüzey şirketin konaklama ve toplantı ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir ortam sunuyor. Seyahatleri esnasında egzersiz programlarını aksatmak istemeyen misafirler, otelin fitness salonundan faydalanabilecek. Otel; hızlı ve ücretsiz WIFI, odalarda şişe suyu ikramı, özgün Best Brews™ programının bir parçası olan yerli ve yabancı içecek seçenekleri gibi markanın beğenilen hizmetlerini de beraberinde getiriyor.

HARİKA BİR BULUŞMA NOKTASI OLACAK…

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Starwood Grubu ile çalışmaktan son derece mutlu olduğunu belirten Ever Group Yönetim Kurulu Başkanı Selen Ersü; “55 milyon TL değerinde bir yatırımın ürünü olan Four Points by Sheraton İstanbul Dudullu’nun tüm detayları büyük bir özenle tasarlandı ve Ferko İnşaat tarafından hayata geçirildi. Otel, hızla gelişen Dudullu bölgesindeki ideal konumu ile hem sporseverler hem de iş seyahati yapanlar için harika bir buluşma noktası olacak” dedi.

Dudullu İMES Sanayi Bölgesi içerisindeki altı büyük sanayi bölgesinin merkezinde yer alan otelden TEM Otoyolu’na ve Boğaziçi Köprüsü’ne kolay ulaşım imkanı bulunuyor. Otel, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na ise 20 dakikalık sürüş mesafesinde yer alıyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...