Ferhatpaşa’da coşkulu mezuniyet töreni…

DSC_0625

Mustafa Öncel İlköğretim Okulu, 2009-2010 Eğitim Öğretim yılının ilk mezunlarını coşkulu bir törenle uğurladı. Hayırsever Mustafa Öncel tarafından yaptırılan okulun mezuniyet törenine Mustafa Öncel, eşi Kamer Öncel, kızları Hatice ve Emine Öncel ile damatları katıldılar.

Geceye, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Şaban Karataş, Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamit Çakır, Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Mehmet Akgül katılarak, yapmış oldukları konuşmalarla öğrencilerin mutluluklarını paylaştılar.

Katılımcılar, dile getirdikleri birbirinden değerli mesajlarla bu güzel ve anlamlı günde onları yalnız bırakmazken; Ataşehir ve Kadıköy’ün bazı okul müdürleri ve öğretmenleri, okulun mutluluğuna ortak olmak için mezuniyet törenine katılarak, dereceye giren ve mezun olan öğrencilere plaketleriyle temsili diplomalarını verdiler.

DSC_0198

Öncel ailesine plaket verildi…

Törende, okulun her türlü çalışmasında büyük katkılar sağlayan ve desteklerini esirgemeyen Öncel Ailesi adına Emine Öncel’e, Okul Müdürü Ebru Tuna tarafından plaket verildi. Mezun öğrencilerin yemin töreni ve bayrak-flama devir teslim töreniyle devam eden kutlama coşkusu, müzikler eşliğinde keplerin gökyüzüne fırlatmasıyla doruğa ulaştı.

Konuklar ve mezun öğrenciler, akşam yemeğinin ardından konuk sanatçı Yankı ve okulun başarılı müzik öğretmeni Fulden Güncü’nün vermiş olduğu konserde adeta müziğe doydular.

Konserde doyasıya eğlenen ve mutlulukları gözlerinden okunan öğrenciler, bu muhteşem organizasyon sayesinde bir yandan okullarından ayrılmanın burukluğunu yaşarken, bir yandan da kendileri için düzenlenen böylesine büyülü bir gecenin etkisiyle doyasıya dans edip, bütün bir yılın yorgunluğunu attılar.

Okul, Ataşehir bünyesinde yapmış olduğu bu güzel organizasyonla tüm beğenileri üzerine toplayarak takdir kazanmakla birlikte, daha nice kutlama törenlerinde ilçe çapında ses getireceğinin sinyallerini şimdiden verdi.

DSC_0454

DSC_0613

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 yorum

  1. ben de o mezunlardanım……

  2. ben vardım süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr geçti yaaaaaaaaa

  3. bayılmıştım ben süperdi

  4. Ben altıma kaçırmıştım…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Nur Topçu

Doktor Nur Topçu’ya sürpriz doğum günü kutlaması

Maltepe Özel Bölge Hastanesi’nin başarılı emektar doktorlarından Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nur Topçu, çalışma arkadaşlarının sürpriz doğum günü ...