“Fenercell ve Avea” Bağdat Caddesi’nde açıldı…

Spor kulüplerine yeni bir gelir modeli yaratan Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, Fenerbahçe Spor Kulübü ile yeni bir işbirliğine imza atarak, ilk Fenercell & Avea Mağazası’nı Bağdat Caddesi’nde açtı.

Açılışa Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Başkanvekili Abdullah Kiğılı, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu, Avea CEO’su  Erkan Akdemir, Avea Yönetim Ekibi, Teknik Direktör Ersun Yanal ile kaleci Volkan Demirel katıldı.

“ÇOK ÖNEMLİ BİR AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ…”

Mağazanın açılışında konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanvekili Abdullah Kiğılı; “Bugün burada çok önemli bir açılışı gerçekleştiriliyoruz. Fenercell-Avea ortaklığı ile birlikte ilk kez böyle bir mağaza açıyoruz. Bu mağazamızda tüm sporseverlere ve özellikle de Fenerbahçelilere hizmet sunuyoruz. Avea Genel Müdürü’ne de bu ortaklıktan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

“HEDEFİMİZ DAHA FAZLA MAĞAZA AÇMAK…”

Avea CEO’su Erkan Akdemir ise; “Bir ilke imza atarak GSM operatörü ve spor kulübü işbirliğiyle mobil dünyayı yeni bir platforma taşıyıp, Fenercell markasını sunmuştuk. Şimdi ise yine bir ilke imza atarak Fenercell & Avea mağazasını açıyoruz. Mağazamızla müşterilerin hem teknolojik ve GSM hizmeti, hem de sportif ihtiyaçlarını bir arada karşılayabilecekleri platform yaratıyoruz. Hedefimiz daha fazla mağaza açmak” diye konuştu.

FENERCELL TARAFTARLARINA ÖZEL KAMPANYA…

Mağaza açılışına özel olarak, Fenerium ürünleri tüm Fenercell’lilere indirimle satışa sunuldu. Aralık ayı sonuna kadar Fenercell & Avea mağazasından taahhütlü faturalı Fenercell hat aktivasyonu yapan abonelere imzalı forma, faturasız hat alanlara da taraftar atkı hediye edilecek.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Geleneksel Sancaktepe gençlik oyunları başladı

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Oyunları renkli görüntülere sahne olan açılış töreniyle başladı. Renkli görüntülere ...