Fenerbahçe’den “Yandex ile Hedef 1 Milyon Üye” gezisi…

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, futbolcular ve bayan basketbolcular, kulübün en önemli projelerinden biri olan “Fenerbahçe Yandex ile Hedef 1 Milyon Üye”  kampanyasına destek için Bağdat Caddesi’ne indi.

Tanıtım gezisine Başkan Aziz Yıldırım ile birlikte Asbaşkan Önder Fırat, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dinçay, futbolculardan Volkan Demirel, Raul Meireles, Erten Ersu, Ertuğrul Taşkıran, Mehmet Topuz, Diego Ribas, Fabiano Ribeiro ve Josef de Souza ile Bayan Basketbol Takımı sporcuları katıldı.

YANDEX KULLANMAYA DAVET ETTİLER…

Bağdat Caddesi esnafı tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan tanıtım kafilesi, tek tek ziyaret ettikleri esnafı Yandex kullanmaya davet etti. Fenerbehçeli yöneticiler ve sporcular tarafından, esnafa Fenerbahçe Yandex broşürleri dağıltıldı.

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takım Kaptanı Birsel Vardarlı, Fenerbahçe TV mikrofonlarına tüm Fenerbahçelileri Yandex kullanmaya davet ettiğini söyledi…

Fenerbehçeli yöneticiler ve sporcular tarafından, esnafa Fenerbahçe Yandex broşürleri dağıltıldı…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Teknik Yapı Yücelpark

Teknik Yapı’dan Kartal’da yaşam odaklı dönüşüm

Teknik Yapı, günümüzdeki en önemli üç kavramı bünyesinde barındıran Yücelpark’ı satışa sundu. Aile, kazanç ve doğayla iç içe ...