Turizmciler Komitesi

Fenerbahçe Spor Kulübü Kadıköy Şubesi’ne Turizmciler Komitesi

Taraftarlarıyla olan iletişimini şubeleşerek sürdürme kararı alan Fenerbahçe Spor Kulübü, bu yolda büyük başarılar elde edecek gibi görünüyor. Bunun son örneklerinden biri Fenerbahçe SK Kadıköy Şubesi’nde gerçekleşti.

Duayen hukukçularımız arasında gösterilen İlyas Bulcay başkanlığındaki şube bünyesinde Turizmciler Komitesi oluşturulma kararı alındı. İlk toplantısını 22 Haziran Çarşamba günü yapan Fenerbahçeli Turizmciler Komitesi, ilkelerini belirlemek için ortaya atılan önerileri topladı. Kulübe gönül vermiş taraftarlar ile Fenerbahçe arasında bir köprü misyonunun üstlenilebileceğinin de tartışıldığı toplantıda, “Hedef 1 Milyon Üye” kampanyasına katkılar da gündeme geldi.

Turizmciler Komitesi

TURİZMCİLER KOMİTESİ, İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ…

Turizmciler adına TURSAB Asya Yürütme Kurulu Başkanı Selim Okur, Ekinoks Turizm’den Semih Selimoğlu, TOURMAG Turizm Dergisi Yayın Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya ve Ulugöl Otomotiv Filo Yöneticisi Nejat Ulugöl’ün katıldığı toplantıya; Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından ise Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay ile birlikte Hedef 1 Milyon Üye Koordinatörü Ece Köprek, Proje Yöneticisi Miraç Çam, İletişim Sorumlusu Sadık Soyluer ve Satış Sorumlusu Selin Aktaş katıldı.

Turizmciler Komitesi

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Geleneksel Sancaktepe gençlik oyunları başladı

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Oyunları renkli görüntülere sahne olan açılış töreniyle başladı. Renkli görüntülere ...