Fenerbahçe Spor Kulübü

Fenerbahçe Spor Kulübü Ataşehir Temsilciliği kuruldu

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün faaliyetlerini tanıtmak ve kulübe yeni üyeler kazandırmak misyonu taşıyan Fenerbahçeliler Derneği’nin Ataşehir Temsilciliği faaliyete geçti. Başkanlık görevini Semih Selimoğlu’nun üstlendiği oluşum, ilk toplantısını 2 Aralık Cuma günü yaptı.

YEREL BASIN VE MUHTARLAR KATILDI…

Ataşehir Sahan’da kahvaltı şeklinde gerçekleşen buluşmaya, yerel basın ve Ataşehir’in yerel temsilcileri ile muhtarlar katıldı. Ataşehir’de 2009-2014 döneminde Belediye Meclisi Başkanlığı görevini yapan, bu dönemde Fenerbahçe’nin Ataşehir Temsilciliği görevini üstlenen Semih Selimoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Fenerbahçe’yi yalnızca bir spor kulübü, hatta bir futbol takımı olarak algılamanın doğru olmayacağı dile getirildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü

HER KONUDA ÜLKESİNE HİZMET EDEN KURUMSAL BİR YAPI…

Selimoğlu, konuşmasının devamında şunları ifade etti: “Fenerbahçe, Kurtuluş Savaşı’ndan bu yana ülkesini seven, yalnızca spor ile değil aynı zamanda pek çok sosyal proje de dâhil olmak üzere her konuda ülkesine hizmet etmekte olan kurumsal bir yapıdır. Bizi yalnızca bir spor kulübü, hatta bir futbol takımı olarak algılamak yanlış olur.”

Fenerbahçe Spor Kulübü

İŞ, SANAT VE SİYASET ÇEVRELERİNDEN BİRÇOK İSİM…

Fenerbahçe Ataşehir Temsilciliği’nin yapılanmasında iş, sanat ve siyaset çevrelerinden pek çok önemli ismin yer aldığı bilgisini de paylaşan Semih Selimoğlu; “Aramızda Nejat Ulugöl, Tolga Günaydın, Servet Tuna Aydın, Veysel Diker, Bülent Şakrak, Yavuz Seçkin, Burak Sergen, Şahin Gönülcü, Mustafa Külfakı, Mehmet Hulki Oktay, Kalender Özdemir, Orhan Çerkez, Kemal Sinmez, Kerem Bozyayla, Selman Altınkaymak, Kadri Kabakçı, Hünkar Akkuş gibi isimler yer alıyor. Güzel işler yapacağız” dedi.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün faaliyetlerini tanıtmak ve kulübe yeni üyeler kazandırmak misyonu taşıyan Fenerbahçeliler Derneği’nin Ataşehir Temsilciliği; iş, sanat ve siyaset camiasından birçok ismin katılımıyla hizmete girdi…

DOSTLUK ve BARIŞIN EGEMEN OLDUĞU BİR SPOR ORTAMI…

Buluşmaya, Fenerbahçeliler Derneği Başkanı İlyas Bulcay da katıldı. Ataşehir Temsilciliği’nin ilk toplantısının yerel basın ve muhtarlarla yapılmasını değerli bulduğunu belirten Bulcay; “Fenerbahçe Spor Kulübü olarak muhtarlarımızla bağlantılı olmamız çok yerinde olacaktır. Özellikle çocuk ve gençler arasında sporun yaygınlaştırılması adına son derece olumlu neticeler alabileceğimizi düşünüyorum. Bu kapsamda sosyal anlamda yapılacak çok şey var” şeklinde konuştu.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yasemin Mori “Estrella” ile DasDas’ta!

Yasemin Mori heyecanla beklenen dördüncü stüdyo albümü “Estrella” ile 25 Mayıs’da DasDas’ta sevenleriyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle çıkan ...