Fenerbahçe, Fındıklı’ya spor tesisi yapacak…

Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde CHP’nin 18 mahalle temsilcisiyle bir araya gelen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç; imar, altyapı, sosyal yardım, cenaze hizmetleri, kültür merkezleri, emek pazarı, kentsel dönüşüm, kreş, Altın Kart uygulaması ile ilgili talep ve önerileri dinledi.

Başkan Kılıç, toplantıda bir de müjde vererek, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Fındıklı Mahallesi’ne bir spor tesisi yapacağını ifade etti.

FENERBAHÇE’DEN SPOR TESİSİ…

“M’Expo projesi ile 25 bin insanımız iş bulacak. Maltepe’nin işsizlik sorununa neşter vuracak bir proje olan M’Expo için düzenlediğimiz imza kampanyasına desteklerinizi bekliyoruz” diyen Kılıç; “Proje sadece Maltepe’nin değil, Anadolu Yakası’nın, İstanbul’un ve hatta Türkiye’nin kalkınması noktasında çok ama çok önemli proje… Ayrıca buradan da bir müjde vermek istiyorum. Fenerbahçe Spor Kulübü, Fındıklı mahallemizde bir spor tesisi kuracak” şeklinde konuştu.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe’de semazenler iftara renk kattı

Maltepe Belediyesi, Küçükyalı Süreyya İlmen Paşa Kültür Merkezi’nde belediye kreşlerinde eğitim gören çocuklarla, ailelerine iftar verdi. İftarda sırasında ...