FENERBAHÇE CAMİASI ŞOKTA!..

Şike davası ile gündemden düşmeyen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın hapis kararı onandı. Fenerbahçe’nin kupasının geri alınması beklenirken, Aziz Yıldırım’ın da kulüp başkanlığının düşebileceği açıklandı.

Yargıtay 5. Ceza Dairesi, futbolda şike davasında Aziz Yıldırım’a örgüt ve şike suçlarından verilen hapis cezasını onadı. Karara göre Aziz Yıldırım, 2 yıl 2 ay daha hapis yatacak. Fransa’da tatilde olduğu belirtilen Aziz Yıldırım’ın önümüzdeki saatlerde ya da günlerde Türkiye’ye dönebileceği konuşuluyor.

BAŞKANLIĞI DÜŞECEK…

Hukuk camiasından yapılan açıklamalarda, karara göre Aziz Yıldırım’ın kulüp başkanlığı düşecek. Bu nedenle Fenerbahçe camiasında sıcak saatler yaşanıyor. Şampiyonluk kupasının geri alınacak olması da kulislerde konuşulmaya başlandı.

BEŞİKTAŞ’A DA CEZA VAR…

Yargıtay, Beşiktaşlı eski yönetici Serdal Adalı ve teknik adam Tayfur Avutçu’nun da şike suçlarını onadı. Adalı ve Havutçu, 1 yıl 3 ay üzerinden yargılanıyordu.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Şile Belediyesi

Şile Belediyesi’nden ihale skandalı haberine yanıt

Sözcü Gazetesi’nden Özlem Güvemli’nin haberi ile Şile Belediyesi’nin düzenlediği ihalelere ilişkin önemli bir iddia ortaya atılmıştı. Habere göre, ...