Fenerbahçe

Fenerbahçe camiası iftarda buluştu

Fenerbahçe Spor Kulübü, Başkan Aziz Yıldırım’ın da katılımı ile birlikte divan üyelerine iftar daveti verdi. Kadıköy Life Dergisi’nin görüntülediği buluşmada Divan Faruk Ilgaz Tesisleri’nde dualar, tüm dünyada huzur ve mutluluğun hakim olması içindi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük ve yönetimi ile birlikte sarı-lacivert camianın nabzının attığı akşama, birçok dalda sporcu da katılım gösterdi. Ünlü şampiyon Milli Takım kürekçisi ve Fenerbahçe SK Kongre Üyesi Mevlüt Telli de davette yerini alan isimlerdendi.

FM Müzik Yöneticisi Fuat Ekinci, Başkan Aziz Yıldırım, Kadıköy Life Dergisi Özel Haberler Editörü Adem Giden.

FM Müzik Yöneticisi Fuat Ekinci ve Kadıköy Life Dergisi Özel Haberler Editörü Adem Giden, Başkan Aziz Yıldırım ve Divan Kurulu üyeleri ile birlikte…

AZİZ YILDIRIM’I DUYGULANDIRAN KADIKÖY LIFE DERGİSİ SAYISI…

Kadıköy Life Dergisi Özel Haberler Editörü Adem Giden; Kadıköy’ün “yaşayan tarihi” araştırmacı-yazar ve tarih emekçisi Sertaç Kayserilioğlu’nun büyük emek ve birikimiyle oluşturulan “Önce Vatan, Sonra Kupa” temalı kapak sayısını Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a takdim etti. Fenerbahçeli şehitleri bir kez daha hatırlayan Yıldırım’ın duygu dolu anlar yaşadığı görüldü. Giden ise; “Onların sahaları stadyumlar değil, cepheler oldu. Dergi kapağımızda yer aldığı gibi ‘Önce vatan, sonra kupa’ dediler. Tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum” mesajı verdi.

fenerbahce-spor-kulubu-divan-kurulu-iftar-baskan-aziz-yildirim-adem-giden-faruk-ilgaz-tesisleri-kadikoy-life-dergisi (12)

ERCAN ESİNDUY ORKESTRASI KULAKLARIN PASINI SİLDİ…

Dualar ile başlayan iftar programında Ercan Esinduy ve orkestrası, birçok ilahiyle kulakların pasını sildi. Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nin başarılı yöneticilerinden Demir Aysu ve ekibinin organizasyonunu gerçekleştirdiği iftar davetinde, FM Müzik Yöneticisi Fuat Ekinci de programa tecrübelerini aktardı.

fenerbahce-spor-kulubu-divan-kurulu-iftar-baskan-aziz-yildirim-adem-giden-faruk-ilgaz-tesisleri-kadikoy-life-dergisi (6)

fenerbahce-spor-kulubu-divan-kurulu-iftar-baskan-aziz-yildirim-adem-giden-faruk-ilgaz-tesisleri-kadikoy-life-dergisi (8)

fenerbahce-spor-kulubu-divan-kurulu-iftar-baskan-aziz-yildirim-adem-giden-faruk-ilgaz-tesisleri-kadikoy-life-dergisi (7)

Fenerbahçe

Fenerbahçe

Fenerbahçe

Fenerbahçe

Fenerbahçe

Fenerbahçe

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Pendiklilere yeni okul müjdesi !

Pendik Belediyesi, Pendik Eğitim Kültür Yardımlaşma Vakfı ve bağışçı katkılarıyla Sülüntepe Mahallesi’nde inşasına başlanan 24 derslikli ilkokulun temeli ...