Felaket gündüz gözüyle geldi….

Rıhtım’da faaliyet gösteren Türkü Bar, gün ışığında alevlere teslim oldu. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında bar tamamen kullanılamaz hale geldi. Yangın, çevre işletmelerde de kısmi hasara neden oldu.

İşyeri sahiplerini ve çalışanlarını büyük üzüntüye boğan yangın, görenleri şaşkına çevirdi. “Gün ortasında, şehrin göbeğinde bir işletme nasıl olur da tamamen kül olur” diyen çevre sakinleri, komşularını teselli etti. İtfaiye ekiplerinin müdahalesine rağmen, Kadıköy’ün en yoğun bölgeleri arasında yer alan Misak-ı Milli Sokak üzerindeki mekanın büyük bir kısmı kullanılamaz hale geldi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI…

Bazı çalışanların gözyaşlarına boğulduğu görüldü. Yangında zarar gören eşyalar dışarı çıkarılırken, çevrede bulunan otel ve işletmelerin dumandan yoğun bir şekilde etkilendiği belirtildi. Ekipler tarafından yangına yönelik soruşturma başlatıldı.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi

Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi’nde bahar dönemi

Kadıköy Belediyesi Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi tarafından engelli kişilere yönelik düzenlenen eğitim çalışmaları, bahar dönemine giriyor. Mart ayı ...