Eyüboğlu’nun basketçilerine Et-inn’de ziyafet…

Eyüboğlu Çamlıca Ortaokulu Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol Grup Birinciliği karşılaşmalarında “Grup Birincisi” oldu.

Eskişehir’de 25 Nisan tarihinde yapılacak olan Türkiye Finali öncesinde takımı oluşturan geleceğin yıldızlarına, aileleri tarafından bir ziyafet verildi. Et-inn’de gerçekleşen bu ziyafette mekanın lezzetlerine hayran kalan çocuklar ve aileleri, “Şampiyonadan son derece umutluyuz” yorumunda bulundular.

“HOCALARIMIZA VE AİLELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ…”

Türkiye Yarı Finalleri’ne kalabilmek için oldukça disiplinli bir çalışma içinde olan takımın oyuncuları, Kadıköy Life Dergisi aracılığıyla iletmek istedikleri mesajda, “Başta hocalarımız olmak üzere bize destek veren ailelerimize teşekkür ederiz” dediler.

Aileler adına Kadıköy Life’a açıklamada bulunan Yasemin Sağlam; “Çocuklarımızın bu başarısı bizlere büyük gurur yaşattı. Bir defa daha aracılığınızla onlara teşekkür ediyoruz” dedi. İşte o isimler: Can Ümit Sağlam, Bora Toprak Arat, Ege Özsever, Ege Akyar, Kuzey Karakoç, Arda Kazım Yalçın, Efe Sarp Çelik, Egemen Bostan ve Umut Yalçın…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ayrılıkçeşme

Ayrılıkçeşme’de üçüncü dalga yaşam alanı

Üçüncü dalga akımının sadece kahve akımı değil, bir yaşam biçimi olduğunun yapılan araştırma geliştirme çalışmaları ile de desteklenmesiyle ...