EVDEMA Mağazaları artık Pazar günleri de açık…

1

Yapı ve dekorasyon malzemeleri konusunda Türkiye’nin en büyük organize şirketlerinden biri olan EVDEMA Mağazaları’nın, 4 Mart Pazar gününden itibaren her Pazar günü açık olduğu bildirildi.

Yaklaşan dekorasyon ve tadilat sezonu nedeniyle bu kararı aldıklarını belirten Evdema yetkilileri; “Dekorasyon oldukça önemli bir konu. Malzeme seçiminde zaman darlığı nedeniyle acele karar vermek baskısı, çoğu zaman müşterilerimizin yanlış kararlar almasına zemin hazırlayabiliyor. Bu nedenle, mağazalarımızdan Avcılar Merkez, Kozyatağı ve Masko’yu, Pazar günleri saat 10.00 ile 19.30 arası açık tutmaya karar verdik” açıklamasında bulundular.

Unicera Seramik & Banyo Fuarı’na katılıyor…

Öte yandan, TÜYAP tarafından bu yıl 24.’sü düzenlenmekte olan Unicera Seramik & Banyo Fuarı’na katılacak olan EVDEMA; burada banyo konusunda en son trendlerden örnekler sergileyecek. 14-18 Mart tarihleri arasında düzenlenecek fuarda, EVDEMA’nın satışını yaptığı banyo aksesuarları da sergilenecek.

2

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Marea Sea Food

Baş döndürücü lezzetlerin adresi; Marea Sea Food

Farkını ancak ziyaret ettiğinizde anlayabileceğiniz lezzet noktaları arasında yer alan Ataşehir Marea Sea Food, sadece muhteşem dekorasyonu ile ...