EVA Gayrimenkul

Euromoney’den EVA Gayrimenkul’e 3 ödül

Kurucuları arasında köşe yazarımız Cansel Turgut Yazıcı’nın da bulunduğu EVA Gayrimenkul Değerleme, Euromoney’den 3 ödül birden aldı. Dört yıl içinde farklı kategorilerde 8. defa Euromoney Ödülü’ne layık görülen firma; bu yıl “En İyi Değerleme”, “En İyi Araştırma” ve “En İyi Danışmanlık” kategorilerinde birinci oldu.

TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ SEÇİLDİ…

“Euromoney’s Real Estate Awards 2016” ödüllerinde EVA Gayrimenkul Değerleme; “Gayrimenkul Değerleme (Valuation)”, “Araştırma (Research)” ve “Tüm Değerlendirmeler (Overall)” kategorilerinde “Türkiye’nin En İyisi” seçildi.

OYLAMA VE ANKET ÇALIŞMASI İLE BELİRLENİYOR…

Euromoney Dergisi, 1969 yılında İngiltere’de kurulan ve bugün 170 den fazla ülkede, finans ve iş dünyası ile sermaye piyasalarının başlıca yayınlarından biri olarak dikkat çekiyor. Kurum ödülü, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerini sürdüren şirketlerin ve bankaların katılımıyla gerçekleştirilen bir oylama ve anket çalışması sonucunda veriyor. Bu sene 12.’si yapılan ankete, 2 bin’den fazla kişinin katılımı gerçekleşti.

EVA Gayrimenkul

EVA Gayrimenkul Değerleme kurucularından Cansel Turgut Yazıcı…

CANSEL TURGUT YAZICI: HER ZAMAN DAHA İYİSİNİ YAPACAĞIZ…

Bu konuda Kadıköy Life Dergisi’ne bir açıklamada bulunan Cansel Turgut Yazıcı, “Aldığımız bu ödüllerle işimiz bitmez, hep daha iyisini yapacağız” dedi. Türkiye’ye kendi alanlarında ödül getirmeye devam edeceklerini sözlerine ekleyen Yazıcı; “Artık değerleme sistemi kendini her geçen gün daha çok geliştirmekte ve dünya standartlarına yaklaşmaktadır. Bugün birçok Türk sermayeli değerleme ve danışmanlık kurumu, artık Türkiye’de görev alan yabancı kökenli değerleme kurumlarından daha fazla itibar görmekte. Geçmişte aldığımız ödüller ve bu ödül, buna en güzel örnektir” şeklinde konuştu.

eva-degerleme-1

Bugünlerde yaklaşık 150 kişilik bir kadro ile hizmet veren Eva Gayrimenkul Değerleme, ilk ödülünü 4 yıl önce 80 kişilik kadrosuyla, bu fotoğrafta bulunan isimler ile kazanmıştı…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Ataşehir

Hermes’ten Palladium Ataşehir’e 7 ödül birden

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir,  “Masal Küresi Şenliği” ve “Yeni Yıl Melodisi” etkinlikleriyle Hermes ...