Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Erkmen çiftinden 23 Nisan armağanı…

Eserleri ile yurtdışında da tanınan değerli sanatçılarımız Nazan & Aydın Erkmen çifti, dünyanın tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Milli Egemenlik ve Ulusal Çocuk Bayramı’nı, Edirne Valiliği’nin davetlisi olarak çocuklarla birlikte kutlayacak.

Sanatçı çift, bu amaçla Edirneli sanatseverler için kapsamlı bir sergi açacak. Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazan Erkmen, çocuklar için emek verdiği büyük boy airbrush teknigi resimlerini, grafik sanatçısı Aydın Erkmen ise püskürtme tekniği ile gerçekleştirdiği “Atatürk Portreleri”ni topluma tanıtacak.

Prof. Nazan Erkmen, Beykent Üniversitesi’nin de desteği ile Edirnelilerle buluşacak ve “Çocuk ve Sanat” başlıklı bir konferans verecek. Ayrıca, çocuklar için resimlediği kitapları da imzalayacak.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Esra Beyaz

Esra Beyaz, ilk kişisel sergisiyle Ataşehir’de

Yeni ressamlarımızdan Esra Beyaz, ilk kişisel sergisiyle sanatseverlerin karşısına çıktı. Ataşehir Novada Alışveriş Merkezi bünyesindeki Cemal Süreya Sanat ...