“ERA Platin Ailesi” doğum gününde buluştu…

“Biz bir aileyiz” sloganı ile yola çıkan ERA Gayrimenkul Platin ofisinde çifte doğum günü heyecanı yaşandı. Broker Nazlı Göktan ve Gayrimenkul Danışmanı Yunus Emre Çelik’in özel gününde, dostları ve sevenleri mutluluklarını paylaştı.

“MUTLULUĞUMUZ, BİRLİKTELİĞİMİZDEN GELİYOR…”

Fenerbahçe’de bulunan ERA Gayrimenkul Platin ofisinde gerçekleşen doğum günü kutlamasına, firmanın bütün gayrimenkul danışmanları katıldı. Nazlı Göktan; “İş arkadaşlığından ötürü hepimiz aynı çatı altında aile gibi olduğumuzu hissetmemizden, birlikteliğimizden dolayı çok mutluyuz. Yanımda olduğunu hissettiğim herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“KONTROLLÜ OLARAK BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ…”

Eşi Nazlı Göktan ile birlikte ERA Gayrimenkul Platin’in yönetimini gerçekleştiren Broker Onur Biriciktan; “Ekibimize yeni dahil olan arkadaşlarımız ile birlikte her geçen gün kontrollü olarak büyümeye devam ediyoruz. Emlak sektörü, her alanda olduğu gibi profesyonelliği ve ciddiyeti gerektiriyor. ERA Gayrimenkul Platin ofisimize olan ilginin her geçen gün artması, bizlere yeni sorumluluk yükledi ve yüklemeye devam ediyor” şeklinde konuştu. Birbirinden renkli hediyelerin takdim edildiği Nazlı Göktan ve Yunus Emre Çelik, doğum günü pastasını davetlilere elleriyle takdim etti.

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çerkes Kadınları Teavün Cemiyeti’nden “Yılın Anneleri” ödül töreni

1918 yılında Hayriye Melek Hunç başkanlığında, dönemin kültürünü özümsemiş beş Çerkes kadını tarafından İstanbul’da kurulan Çerkes Kadınları Teavün ...