En doğal gıdalar Tuzla’da olacak…

1

Tuzla Belediyesi tarafından çalışmaları yürütülen “Organik Ürünler Çarşısı”, iki ay içerisinde hizmete girecek. Bin 500 metrekarelik alanda kurulan Çarşı’nın hizmete girmesi ile Tuzlalılar, başta sebze ve meyveler olmak üzere, katkısız ve GDO’suz doğal gıdalar tüketme imkânına kavuşacak.

Tuzla Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından hazırlıkları son aşamaya gelen, Rauf Orbay Caddesi üzerindeki bin 500 metrekarelik alanda kurulan “Organik Ürünler Çarşısı”, doğal beslenmeye önem veren vatandaşların uğrak yeri olacak. Haftanın her günü hizmet vermesi planlanan Çarşı’da, kimyasal katkılar kullanılmamış ve tamamen doğal şartlarda üretilen organik ürünler satılacak.

6 bölümde satış dükkanının yer alacağı Çarşı’da, 24 saat güvenlik hizmeti bulunacak. Çarşı’da, alışverişe gelecek vatandaşların tüm ihtiyaçlarına yönelik alanlar da yer alacak. Kafeterya, dinlenme alanları, mescit, süs havuzu, oyun parkı, kahvaltı alanları gibi ihtiyaçlara yönelik bölümlerin yer alacağı Çarşı, ekolojik ve estetik zevklere hitap edecek dekorasyonlarla da süslenecek.

Her gelir düzeyine hitap edeceği bildirilen Çarşı; Tuzla halkının sağlık, lezzet ve ekonomik yaşantısına da katkı sağlayacak.

2

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kaynarca-Pendik-Tuzla metro ihalesi

Alarko Holding CEO’su Ayhan Yavrucu, “Kaynarca-Pendik-Tuzla projesi yapılacak, finansman modelleri üzerinde çalışıyoruz” dedi. Alarko Holding CEO’su iptal edilen ...