“Efsaneler ile Dün, Bugün ve Yarın…”

Müzikal özgeçmişleri ile bir döneme imzasını atmış ulusal sanatçılarımızı sevenleri ile yeniden buluşturmayı hedefleyen “Efsaneler ile Dün, Bugün ve Yarın” isimli projenin lansmanı, geçtiğimiz hafta Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleştirildi.

Proje Yönetmeni Erdinç Aslantaş, konu ile ilgili yaptığı açıklamada projenin hedefini şöyle açıkladı: “Gerçek değerlerimiz olan sanatçılarımıza sahip çıkmayı ve onları hak ettikleri yerlere taşımayı amaçlıyoruz. Sanatçılarımızı, müzikseverlerden daha fazla mahrum bırakmaya hakkımız olmadığını düşünüyoruz.”

İzleyiciler tarafından da oldukça yoğun ilgi gören gecede; Bilgen Bengü, Coşkun Demir, Ercan Turgut, Ersan Erdura, Güzin ile Baha, Metin Ersoy, Nur Yoldaş, Salim Dündar ve Tülay Özer gibi birbirinden değerli sanatçılar birer birer sahne alarak, müzikal kariyerlerinde halkın en çok beğenisini kazanmış şarkılarını seslendirdiler.

TOPLUCA FİNAL ŞARKISINI SESLENDİRDİLER…

Fatih Mühürdar’ın sunumu ile renklenen gecenin finalinde ise tüm sanatçılar yeniden sahneye çıkarak, topluca final şarkısını seslendirdiler.

SANATÇIYI ALKIŞLAR İLE BULUŞTURAN PROJE…

Sanatçılar, hayranlarıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşarken, sanatçıyı alkışlarla buluşturan bu projede yer almaktan duydukları mutluluğu dile getirdiler. Geceye basın ve medya temsilcilerinin yanı sıra Kadıköy Belediyesi, Ataşehir Belediyesi ve İstanbul’un önemli müzik mekanlarının yöneticileri de katılımları ile destek verdiler.

KÜLTÜREL ETKİNLİKLERE DESTEK SÜRECEK…

Moda Deniz Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Taşpınar, gecenin anısına tüm sanatçılara ve proje yönetimine plaket verirken, kültürel etkinliklere destek vermeyi sürdüreceklerini ifade etti.

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

cekmekoy sanat akademisi

Çekmeköy Sinema Akademisi oyuncu Hakan Yılmaz’ı ağırladı

“Ayrılsak da Beraberiz”, “Yahşi Cazibe” gibi milyonların beğenisini kazanan yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Hakan Yılmaz, Çekmeköy Belediyesi ...