Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarı, 2015’de Kadıköy’de…

2004 yılında kurulan Network Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; Avrupa Yakası’ndaki iki şubesi, Anadolu Yakası’nda da Ataşehir ve Suadiye ofisleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Kurumun İstanbul’daki şubeleri, her ikisi de İngilizce öğretmeni olan Burçin Önal ve Ahmet Bülent İmirzalıoğlu’na ait. TOEFL, IELTS sınav hazırlığı için hizmet sunan, kişiye özel eğitim danışmanlığı yapan firma, halen ABD’de devam eden ve en seçkin Amerikan eğitim fuarı olarak kabul gören ICEF Miami’ye katılıyor.

Ataşehir Şube Sorumlusu Elvan Yavuztürk, fuara katılan Amerikan üniversitelerinin yetkilileri ile şahsen görüşme imkânı buldu. Hedefleri ise, Türkiye’de Mart ayında Hilton Kozyatağı’nda düzenlenecek olan, Network firmasının da ortaklığının bulunduğu Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarı’na seçkin üniversiteleri ve dil okullarını davet ederek, Anadolu Yakası’ndaki öğrenciler ve aileleriyle buluşturmak.

ABD’de devam eden ve en seçkin Amerikan eğitim fuarı olarak kabul gören ICEF Miami’ye katılan Network Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ataşehir Şube Sorumlusu Elvan Yavuztürk, katılımcı Amerikan üniversitelerinin yetkilileri ile şahsen görüşme imkânı buldu…

sporvitrini

Hakkında Sedef Turan

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Dört Mevsim Büyükada

CKM’de “Dört Mevsim Büyükada” fotoğraf sergisi

İFSAK’ın 211. Dönem Proje Grubu tarafından düzenlenen “Dört Mevsim Büyükada” fotoğraf sergisi, 25 Kasım’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde (CKM) ...