Dünyaca ünlü raketler Amerikan Hastanesi güvencesinde

Amerikan Hastanesi

Amerikan Hastanesi, 18 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında iki hafta boyunca sürecek olan TEB BNP Paribas İstanbul Cup ve TEB BNP Paribas İstanbul Open turnuvalarının resmi sağlık sponsoru oldu. Amerikan Hastanesi, sponsorluk kapsamında iki hafta boyunca dünyaca ünlü raketlere sağlık hizmeti verecek.

Vehbi Koç Vakfı bünyesinde kâr amacı gütmeyen özel bir sağlık kurumu olarak 1920 yılından bu yana faaliyet gösteren Amerikan Hastanesi, İstanbul’da düzenlenecek ve dünyaca ünlü tenisçileri ağırlayacak olan TEB BNP Paribas İstanbul Cup ve TEB BNP Paribas İstanbul Open’ın resmi sağlık sponsoru oldu. Amerikan Hastanesi, organizasyon alanında kuracağı çadırda iki hafta boyunca ünlü raketlere sağlık hizmeti sunacak.

TENİS ŞÖLENİ YAŞANACAK…

TEB BNP Paribas İstanbul Cup ile 18-24 Nisan tarihlerinde kadın tenisinin yıldızları, 25 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde TEB BNP Paribas İstanbul Open ile dünyanın önde gelen erkek tenisçileri şampiyonluk mücadelesi verecek. İki hafta boyunca sürecek turnuvalarla Türkiye’de tenis şöleni yaşanacak. Garanti Koza Arena’da 6 gün sürecek olan ve dünya çapında 32 kadın tenisçinin raket sallayacağı TEB BNP Paribas İstanbul Cup, 18-24 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek. Türkiye’de ilk ATP World Tour turnuvası olan TEB BNP Paribas İstanbul Open’da ise 28 raket, toprak kortta mücadele edecek. Koza WOS Arena’da 25 Nisan-1 Mayıs 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan TEB BNP Paribas İstanbul Open’da, dünyaca ünlü erkek tenisçilerin ve tenis severlerin sağlığı Amerikan Hastanesi güvencesinde olacak.

tenis

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Geleneksel Sancaktepe gençlik oyunları başladı

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Oyunları renkli görüntülere sahne olan açılış töreniyle başladı. Renkli görüntülere ...