Dünyaca ünlü manken, Cihantimur’un tekniği için geldi…

Miss Bikini World 2013 1.’si Leena Shindondola, Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği “Örümcek Ağı Estetiği” için İstanbul’a ayak bastı. Shindondola, özel teknik ile tescillenmiş güzelliğine güzellik kattı.

24 yaşındaki Nabibyalı manken Leena Shindondola, estetik cerrahi alanında uluslararası pek çok hastası bulunan Op. Dr. Bülent Cihantimur’u ziyaret etti. Dünya güzellik otoritelerinin dikkatini çeken Örümcek Ağı Estetiği konusunda bilgi alan genç model, uygulamadan son derece memnun kaldığını ifade etti.

YIPRANMAKTAN KORKUYOR…

Genç modelin en büyük korkusu ağır makyajlar, tempolu yaşam ve yoğun spot ışıklarının cildinde yıpranma meydana getirmesi… Bu nedenle erken önlem alma kararı veren Shindola, Türkiye’nin yolunu tuttu.

CİLDİNİZE MÜDAHALE İÇİN 40’LI YAŞLARI BEKLEMEYİN…

Estetik International Kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur, estetik operasyonlara başlamak için çizgilerin ve yerçekimine bağlı sarkmaların oluşmasının beklenmemesi gerektiğinin altını çizdi. Cihantimur, “Önleyici ve koruyucu uygulamalar ile erken yaşlarda başlayan müdahaleler, ileri yaşlarda yaşanacak sorunları  azaltır, şiddetini düşürür ve geciktirir. Örümcek Ağı Estetiği, 24 yaşındaki genç bir modele de son derece rahat bir şekilde uygulanabilir. Yalnızca kırışık ya da sarkmalar değil, mesleki deformasyon sonucu oluşan  cansız ve solgun cilt problemlerine de en etkili yöntem olacaktır” şeklinde konuştu.

ÖRÜMCEK AĞI, BAŞARISINI KANITLIYOR…

Miss Bikini World Leena Shindondola, Estetik International kliniğinde Op. Dr. Bülent Cihantimur’un başarılı bir şekilde uyguladığı “Örümcek Ağı Estetiği” hakkındaki soruları yanıtladı. İşte özel sorular ve ayrıntıları:

Leena, Örümcek Ağı Estetiği ile nasıl tanıştınız?

Mesleğim gereği cilt bakımı, estetik ve güzellik uygulamaları konularına son derece ilgi duyuyorum. Yurtdışında pek çok dergide “Örümcek Ağı Estetiği“ hakkında okuduğum yazılar ilgimi çekmişti.

Örümcek Ağı Estetiği’ni tercih etmenizdeki nedenler nedir?

Okuduğum yazılar sonrasında Örümcek Ağı Estetiği’ni araştırmaya başladım. Olumlu hasta görüşleri ve öncesi-sonrası görüntüler, bu tekniğin son derece başarılı olduğunu kanıtlıyordu. Ayrıca Örümcek Ağı Estetiği’nin beni en çok cezbeden tarafı, genç ve taze kalmak için yapılan bu uygulamayla, çok kısa sürede çok iyi sonuçlar alınmasıydı. Günlük  hayatımı etkilemeden, kısa sürede, ağrısız, kesi izi olmadan cildimde canlandırma ve tazelik yaratması, bu yöntemi tercih etmemi kolaylaştırdı.

CİHANTİMUR: “YAŞLANMAYI ERTELEDİK…”

Op. Dr. Bülent Cihantimur ise, uygulanan Örümcek Ağı estetiği ile şunları ifade etti:

“Leena henüz operasyondan çıktı ve şimdiden son derece olumlu görüşlerini beyan ediyor. Birkaç hafta içinde cildindeki tazeliği ve canlanmayı çok daha fazla hissedecek. 6 ay sonra cilt altına yerleştirdiğimiz ipler kendiliğinden eriyecek ve cildindeki toparlanmalar devam edecek. Bu teknik sayesinde Leena, ilk çizgilerini ve yerçekimine bağlı sarkmaları daha ileri yaşlara ertelemiş oldu.”

 

Bir yorum

  1. bende bu teknige ilgi duyuyorum fiyanmektlari ögrenmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

MedicaDent

MedicaDent 30. yılını kutladı

“Dostlarımızla gülümsemek ve gülümsetmek için” sloganıyla 1988 yılında hizmete giren MedicaDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, kuruluşunun 30. ...