Dünya şampiyonu Sancaktepe Belediyespor’da

Sancaktepe Belediyespor Kulübü, son Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden ve 67 kg’da Dünya Şampiyonu olan Nur Tatar Askari ile üç yılık sözleşme imzaladı. Sancaktepe Belediye Başkanlığı’nda düzenlenen imza törenine Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sancaktepe Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Genç, Milli Tekvandocu Nur Tatar Askari ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan ve Nur Tatar’ın kadroya katılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Sancaktepe Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı İsmail Erdem; “Nur Tatar Askari gibi ülkemizi uluslararası platformlarda başarıyla temsil etmiş ve İstiklal Marşımızı okutma başarısı göstermiş bir sporcunun Sancaktepe Belediyespor’a transferinden oldukça memnunum. Son Dünya Şampiyonası’nda sıkletinde şampiyon olarak bizleri gururlandıran, 2012 Londra Yaz Olimpiyatları’nda gümüş madalya kazanan, son Rio Olimpiyatları’nda ise bronz madalya kazanan Türk sporunun değerli isimlerinden Nur Tatar’ı tebrik ediyor, bu zamana kadar elde ettiği başarılara Sancaktepe Belediyespor adı altında da devam edeceğine canı gönülden inanıyor, transferin her iki taraf için de hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sancaktepe Belediyespor

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Beykoz Çayır Festivali

Tarihi Beykoz Çayır Festivali başladı

Anadolu’nun zengin kültürünün sergileneceği Beykoz Belediyesi Geleneksel Tarihi Beykoz Çayır Festivali, Beykoz Sivaslılar Sosyal Derneği ve Beykoz Erzurumlular ...