Dünya Rakı Haftası, Kadıköy’de de kutlandı…

1

Dünya Rakı Haftası etkinlikleri, Kadıköy’de de kutlandı. İstanbul’da 3 Aralık Cumartesi günü Kumkapı’da başlayıp, 5 Aralık Pazartesi günü Galata Köprüsü’nde, 6 Aralık Salı günü Beşiktaş Balık Pazarı’nda, 8 Aralık Perşembe Nevizade, Çiçek Pasajı ve Balık Pazarı’nda kutlanan ve son olarak 9 Aralık Cuma günü Kadıköy’de noktalanan “Dünya Rakı Haftası” etkinlikleri, oldukça renkli geçti.

Güneşli Bahçe Sokağı’nda…

Yeni Rakı’nın ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinliklerde; fasıl ekiplerinden niyetçilere, oryantal performanslardan dilek ağaçlarına, karaoke yarışmalarından falcı ve karikatüristlere kadar pek çok eğlenceli aktivitenin gerçekleştiğini gören İstanbullular, oldukça memnundu.

Tarihi Kadıköy Çarşısı’nın Güneşli Bahçe Sokağı’nda gerçekleşen etkinliklerde, heryer mavi beyaz balonlarla süzülendi. Sokak üzerindeki restoranlar, özel menüleriyle ve indirimli fiyatlarla kendi lezzetlerini katılımcılara sundular.

2

3

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Anadolu yakasında şantiyeleri soyan çete çökertildi

İstanbul Anadolu yakasında inşaat şantiyelerini soyan 9 kişilik çete çökertildi. Çetenin 28 şantiyeden 1 milyon lira gasp ettiği ...