Dubai Emiri

Dubai Emiri’nden Gebze Darıca’ya ultra lüks malikane!

Son yıllarda atağa kalkan, yurt dışında da önemli bir konuma gelen Türkiye mobilya sektörü, marka ve tasarımda da öne çıkıyor. Yerli yabancı çok sayıda isim, özel tasarım mobilya işleri için Türkiye firmalarını tercih ediyor. Bu alanda son sipariş, Dubai Emiri Muhammed bin Raşid El Maktum’dan geldi. Gebze Darıca’da ultra lüks bir malikâne yaptıran El Maktum’un 3 bin 500 metrekarelik malikânesinin iç dekorasyonunda 24 ayar altın kullanıldı.

Dubai Emiri El Maktum, Darıca’da sessiz sedasız ultra lüks bir malikâne yaptırdı. 3 bin 500 metrekarelik malikânenin dışı kadar içi de göz dolduruyor. Malikânenin iç dekorasyonu için E&G Mobilya Dekorasyon ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

10 AY SÜRDÜ, 10 MİMAR ÇALIŞTI…

Konu ile ilgili E&G Mobilya Dekorasyon’dan yapılan açıklamaya göre, iç dekorasyonda kullanılan mobilyaların tamamı el işçiliği ürünü. Söz konusu ürünlerde 24 ayar altın kullanıldı. 10 ay süren iç dekorasyon için 10 mimar geceli gündüzlü çalıştı. El Maktum’un malikânesinin içi için yapılan harcamanın tutarı ise 5 milyon TL. Açıklamada, Muhammed bin Raşid El Maktum’un talebi ile Osmanlı tarzı nakışlara ağırlık verildiği kaydedildi.

“YURT DIŞINA DA İŞ YAPIYORUZ”

Şirket olarak önceliklerinin fark yaratan projeleri hayata geçirmek olduğunu aktaran E&G Mobilya Dekorasyon yönetimi, üretimlerini Kâğıthane’de bulunan 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanda yaptıklarını, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da önemli projelere hazırlandıklarını, çalıştıkları isimler arasında siyasetçilerin yanı sıra iş insanları ve futbolcuların da olduğunu belirtti.

Dubai Emiri Muhammed bin Raşid El Maktum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Açıkhava Sinema

Ataşehir’de açıkhava sinema keyfi

Ataşehir’de açıkhava sinema keyfi 19 Temmuz’da başlıyor. Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği yaz etkinliklerinde parklarda açık hava sinema gösterimleri yapılacak. ...