Duayen gazeteci Uğur Dündar, Kalamış Lipari’de…

3

Star TV’nin Doğuş Yayın Grubu’na satılmasının ardından Doğan Yayın Grubu’ndan ayrılan ve haftalardır gündemden düşmeyen duayen gazeteci Uğur Dündar’ı, Kalamış Lipari’de görüntüledik.

Kalamış Sahili’nin butik balıkçısı Lipari’ye, aynı zamanda yakın dostları da olan doktorları Eser Alptekin ve Erdal Tuncer ile gelen usta gazeteci, burada güzel bir balık ziyafetinin ardından mekândan ayrıldı.

Yemek sırasında fotoğrafını çekmek istediğimiz Dündar; “Beni bilirsiniz, sofram bana aittir, özelimdir. Ama sizi de kırmak istemem. Buyrun dışarı çıkalım, istediğiniz kadar çekin” dedi.

“Varsa babayiğit bir patron, geri dönerim…”

Star TV’den istifası konusunda ise, Sözcü Gazetesi’nden Hande Zeyrek’e verdiği röportajdaki sözlerini tekrarlayan Uğur Dündar; “Hiçbir siyasi odağa hizmet etmem. Varsa babayiğit bir patron, elbette geri dönerim” dedi.

1

Dr. Erdal Tuncer, Uğur Dündar, Dr. Eser Alptekin ve Lipari’nin genç İşletme Müdürü İlhan Genç…

2

Lipari Balık çıkışında, doktorlarından Fizik Tedavi Uzmanı Eser Alptekin ile objektiflerimize poz veren Uğur Dündar’ı, Lipari’nin sahibi Niyazi Cengiz ile İşletme Müdürü İlhan Genç uğurladı…

  

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası başlıyor

Türkiye Yüzme Federasyonu ve Medicana Kadıköy Hastanesi sponsorluğunda düzenlenen 34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası, 20-21 Temmuz tarihlerinde ...