Dream Hill Business Hotel’de Yılbaşı keyfi…

11

Dream Hill Business Deluxe Hotel, yeni yıla keyifle girmek ve misafirlerini en güzel şekilde ağırlamak için muhteşem bir program hazırladı.

Yeni yıla Grup Pandora Orkestrası programı ve DJ performansı ile girecek olan misafirler, müziğin ve dansın eşsiz sunumunu izleyebilecekler. Meral Azizoğlu ise, muhteşem sesi ile geceye renk katacak.

Zengin bir menünün sunulacağı yılbaşı gala yemeği ile misafirlerini ağırlayacak olan Dream Hill Hotel, sürpriz hediyeler ile geceye keyif katacak. Ertesi gün brunch dahil konaklamalı yılbaşı programı paketi alternatifi ya da sadece yılbaşı gala yemeğine katılmayı arzu eden misafirler; kredi kartına 3 taksit ile ödeme imkânına da sahip olacaklar.   

Yılbaşı Gala Yemeği Özel Menüsü:

Dream Ordövr Tabağı, Bahçe Sebzeleri ile Sarılmış Krep Pane, Fesleğen Soslu Vikado Salatası, Kral Tacı – Jülyen Sebze Yatağında Çiftlik Hindi Tandır İç Pilav ve Biberiye Sos ile Frambuaz Sos ile Parça Çikolatalı Parfe, Meyve Bahçesi, Terbiyeli İşkembe Çorbası, Petit Four Eşliğinde Çay & Kahve İkramı ve Limitsiz Yerli İçki… 

Brunch Dâhil Konaklamalı Yılbaşı Gala Programı – 2 kişi için – 550 TL

Yılbaşı Gala Yemeği Programı – kişi başı – 175 TL’den başlayan fiyatlarla…

Gala yemeğine katılacak çocuklu misafirlerini de unutmayan Dream Hill Hotel, çocuklar için ayrılan özel salonda, miniklere yönelik animasyonlar ile onların da yılbaşını keyifle geçirmelerini sağlayacak.

Rezervasyon için: (0216) 458 00 00 – [email protected] 

12

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ayrılıkçeşme

Ayrılıkçeşme’de üçüncü dalga yaşam alanı

Üçüncü dalga akımının sadece kahve akımı değil, bir yaşam biçimi olduğunun yapılan araştırma geliştirme çalışmaları ile de desteklenmesiyle ...