Dr. Pınar Tokatlıoğlu’dan 15. yıl kutlaması…

2

Jinekolog Doktor Pınar Tokatlıoğlu, Ataşehir’deki muayenehanesinin 15’inci yılını, doktor arkadaşları ve hastalarının katılımı ile kutladı.

Bugüne kadar 3000’i aşkın doğum gerçekleştiren Dr. Pınar Tokatlıoğlu, davetinde Ataşehir’deki muayenehanesinin 15. yılını kutlarken; slayt gösterisi ile rahim ağzı kanserine karşı gençlerin aşılanmasının ve smear testinin önemini vurguladı. Tokatlıoğlu, kadınlarda idrar kaçırma ve tedavi yöntemleri ile gebelik takibinde kullandığı 4 boyutlu ultrasonografiden de bahsetti.  

Dr. Pınar Tokatlıoğlu, ilk doğumunu gerçekleştirdiği bebeğin 2012 yılında 19 yaşına bastığını hatırlattı.  Muayenehanenin15. yıl kutlamasına 8 aylık bebek ile 7 ila 14 yaş arasında gençlerin katılımı, ayrı bir keyif kattı.

4

Dr. Pınar Tokatlıoğlu; “Yapmış olduğum meslekte, küçücük bir ceninin doğru bulgu ve tespitlerle sağlıklı bir bebek haline gelip dünyaya gelmesini ve bu mucizeye tanıklık etmekten duyduğum mutluluğu paylaşmak, benim için ayrı bir mutluluk kaynağı olmaktadır” dedi…

3

1

sporvitrini

Hakkında Benusen Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Adatıp Hastanesi

Anadolu Yakası’na yeni sağlık kompleksi; Özel Adatıp Hastanesi

Sağlık sektöründeki 20 yıllık başarılı geçmişini, Sakarya ve Doğu Marmara Bölgesi’nin ilk ve en büyük hastanesi unvanıyla taçlandıran ...