yılbaşı

DoubleTree by Hilton Moda’da yılbaşı

DoubleTree by Hilton Istanbul Moda, 2017’ye farklı bir başlangıç yapmak isteyenler için yılın son gününde birbirinden renkli eğlence alternatifleri sunuyor. Özel Yılbaşı Gala Yemeği ve DJ Parti’den oluşan eğlence seçeneklerinden birini seçen misafirler, isterlerse geceyi otelin konforlu ve muhteşem manzaralı odalarında geçirebilecek.

Yılın ilk sabahına DoubleTree by Hilton Istanbul Moda’da eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde uyanacak misafirler, zengin ve uzun bir kahvaltının ardından geçmiş yılın yorgunluğunu Elemental Fitness & Spa’nın birbirinden farklı terapi ve bakım programlarıyla atabilir.

doubletree-by-hilton-moda-da-yilbasi-4

YILBAŞI GALA YEMEĞİ…

DoubleTree by Hilton Istanbul Moda’da yılbaşı gala yemeği, eşsiz İstanbul panoramasına karşı düzenlenen hoşgeldiniz kokteyli ile başlıyor. Saat 20.30 itibarıyla balo salonuna geçen misafirler, Executive Chef tarafından hazırlanmış özel yılbaşı menüsü eşliğinde canlı orkestra ile 2017’yi karşılayacak. Misafirler, gecenin ilerleyen saatlerinde eğlenceyi La Gazetta Bar’da düzenlenen DJ partiye katılarak da devam ettirebilecek.

doubletree-by-hilton-moda-da-yilbasi-5

DJ PARTİ…

80’ler, 90’lar, 2000’ler… Dans etmekten yorulacağınız muhteşem bir parti ile Anadolu Yakası’nın buluşma noktası La Gazetta Bar’da yeni yılı karşılayın. Saat 22.30’da başlayacak partiye katılacak misafirleri gece boyunca sürprizler bekliyor.

yılbaşı

DoubleTree by Hilton Istanbul Moda, 2017’ye farklı bir başlangıç yapmak isteyenler için yılbaşında birbirinden renkli eğlence alternatifleri sunuyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sancaktepe Belediyesi’nden anlamlı proje

Sancaktepe’de engelli vatandaşlar, kendilerine tahsis edilen tezgahlarda hem ürünlerini satıyor hem de sosyal hayata karışıyor. Sancaktepe Belediyesi, engellilerin ...