DoubleTree by Hilton Moda’da masal diyarlarına yolculuk…

“Kafası Karışık Kontrtenor” Nuri Harun Ateş, 8 Kasım Cuma akşamı Anadolu Yakası’nın buluşma merkezi DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda’da sezonun ilk performansını lunapark konseptinde seyircilerin beğenisine sundu.

Aysel Gürel’in kaleminden dökülen “Lunapark gerçek mutlulukların olsa olsa bir parmak balı, oysa aslında hepimizin masalı” cümlesinden feyz alan nam-ı diğer “Kafası Karışık  Kontrtenor” Nuri Harun Ateş, performansına parkların kendi çocukluğunun unutulmaz bir parçası olduğunu, çocukken en çok vakit geçirdiği ve kendisini her zaman mutlu hissettiği yerlerin parklar olduğunu söyleyerek başladı. Özellikle park konseptini seçmesinde Gezi Parkı olaylarının önemli etkisi bulunduğunu da dile getirerek büyük alkış topladı.

BAŞARILI SAHNE ŞOVU İLE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI…

Kafası Karışık  Kontrtenor, lunapark konseptinde hazırladığı müthiş sahnesini renkli ışıklar, lunaparkı sembolize eden objeler, tüylü dekorlar ve atlıkarıncalarla renklendirerek, kendisini izlemeye gelen misafirlerini masal diyarlarına götürmekle kalmadı; aynı zamanda başarılı sahne şovunu eğlenceli kişiliği ile birleştirerek, misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

MÜZİKAL ESERLER VE KÜLT PARÇALARI SESLENDİRDİ…

Türk pop müziği ve Türk sanat müziğinden kült parçaları seslendiren Kafası Karışık  Kontrtenor, aynı zamanda farklı dönemlere ait İtalyanca aryalar ve dünyaca ünlü müzikal eserleri de başarıyla seslendirdi.

KAFASI KARIŞIK KONTRTENOR VE KALP KIRMAYAN ERKEKLER…

Tam bir Ajda Pekkan hayranı olan Kafası Karışık Kontrtenor ve başarılı orkestrası “Kalp Kırmayan Erkekler”, gece boyunca bitmek bilmeyen enerjileriyle hem eğlendiler, hem de kendilerini izlemeye gelen tüm davetlileri kendilerine hayran bıraktılar.

Gecenin ev sahibi konumundaki DoubleTree by Hilton Istanbul Moda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nevin Turanlı, misafirleri ile birlikte eğlenceli dakikalar geçirdi. Deha Biodizel Genel Müdür Yardımcısı Nihal Sözbir, Gülay Özdemir, Filiz Demirbaş, Elemental Fitness & Spa Müdürü Neslihan Tomruk, Nevin Turanlı, Betül Osmanağaoğlu ve Nilgün Coşkunoğlu…

Gecenin konukları arasında Global Residence Sahibi Bülent Karamanoğlu, Yunanlı dostu Leonidas Mikropoulos ve Kadıköy Life Dergisi Haber Müdürü Cenay Toprakkaya da vardı…

sporvitrini

Hakkında Nihan Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Marea

Göztepe Vino, Marea markasıyla Ataşehir’e gidiyor

Göztepe’nin ünlü lezzet noktalarından Vino Surf & Turf, Ataşehir’e gitme kararı aldı. Bağdat Caddesi’nin Göztepe kavşağında kiracı olarak ...