Anneler Günü

DoubleTree by Hilton Moda’da Anneler Günü

Anneler Günü

Anadolu Yakası’nın merkezi Kadıköy sahilinde eşsiz İstanbul manzarasına sahip DoubleTree by Hilton Istanbul Moda, bünyesindeki The Doubles Restaurant ile tadına doyamayacağınız lezzetleri uluslararası Hilton kalitesinde konuklarıyla buluşturmaya devam ediyor.

The Doubles Restaurant, 8 Mayıs Anneler Günü için de özel bir kahvaltı menüsü hazırladı. Yemyeşil bahçede özenle hazırlanmış unutulmaz bir pazar kahvaltısıyla annenizi ödüllendirmek isterseniz, özel gün için hazırlanan “uzun kahvaltı” programını denemenizi tavsiye ediyoruz.

BOL SEÇENEKLİ ZENGİN BİR MENÜ HAZIRLANDI…

8 Mayıs Pazar günü 10.30-14.30 saatleri arasında düzenlenen ve annelere yönelik çeşitli sürprizlerin de hazırlandığı kahvaltıda; taze sıkılmış meyve sularından simit ve börek çeşitlerine, yumurta seçeneklerinden kaymak ve doğal bala, Türk usulü doğal reçellerden şarküteri çeşitlerine kadar hayli zengin bir menü misafirleri bekliyor.

Anneler Günü

doubletree-by-hilton-moda-anneler-gunu (3)

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...