DoubleTree by Hilton Istanbul Moda’da 3. yıl kutlaması…

Anadolu Yakası’nın buluşma noktası DoubleTree by Hilton Istanbul Moda ekibi, açılışlarının 3. yılını kutladı.

Geçmiş dönem performans ve ortak anıların üzerinden geçildiği, 2014’e dair yenilikçi hedeflerin paylaşıldığı etkinlikte, dev 3. yıl pastası da kesildi.

BAĞLILIK SERTİFİKASI VERİLDİ…

Dördüncü yıla girerken konforlu, ayrıcalıklı ve profesyonel hizmeti ile misafirlerinin yine farklı bir deneyim yaşamalarını amaçlayan DoubleTree by Hilton Istanbul Moda ekibi, yıl boyunca aralarına katılan yeni ekip arkadaşlarına hoşgeldin derken, farklı departmanlardaki ekip üyelerini ise gösterdikleri özel performansları nedeniyle kutladı. Etkinlikte ayrıca, üç yıldır otelin kadrosunda bulunan çalışanlar da bağlılık sertifikası ile ödüllendirdi.

“DAHA YENİLİKÇİ VE GÜÇLÜ BİR 4. YIL İÇİN HAZIRIZ…”

Elemental Fitness & Spa’nın profesyonel spor eğitmenlerinin gerçekleştirdiği enerji molası ile renkli dakikalara sahne olan 3. yıl kutlamasında, “Anadolu Yakası’nın pazar lideri olarak daha yenilikçi, hızlı, tutkulu ve güçlü bir 4. yıl için hazırız” mesajı verildi.

 

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Kadıköy Lisesi’nden örnek proje

İstanbul Kadıköy Lisesi öğrencileri, okulun Biyoloji Öğretmeni Fatma Yüksel öncülüğünde öğrenciler sokak hayvanları için plastik borulardan yemlik yaptılar. ...