Doğuş Üniversitesi’nde 1‘nci Ulusal Kadın Sempozyumu…

konf

Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, “1’nci Ulusal Kadın Sempozyumu” başlığı altında sürdürdüğü çalışmalarına önemli isimlerle devam ediyor. Çoğunluğu açık oturumlar şeklinde gerçekleşen bu etkinliklerin önemli konulara değiniyor olması büyük bir dikkat ve beğeni ile izleniyor.  

Bu açık oturumlardan12 Mart Pazartesi günü, Saat 10.30’da başlayacak olan bölümünün özellikle kaçırılmaması tavsiye ediliyor. Marmara Üniversitesi Müzik Bölümü sanatçılarından viyolonsel sanatçısı Andreas Lopez ve piyanist Didem Lopez’in vereceği özel konser ile açılacak olan oturuma Prof. Devrim Erbil, Prof. Meriç Hızal, Prof. Şerife Atlıhan, Işıl Özgentürk, Su Yücel ve Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Av. İrem Toprakkaya katılacak.

Oturum başkanlığını Prof. Nazan Erkmen yapacak…

Açık oturumun  açılışını  Doğuş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Elif Çepni, oturum  başkanlığını ise Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Nazan Erkmen yapacak.

Açık oturum, rektörlüğünü Prof.Dr. Emlif Çepni’nin yaptığı ve 5 fakültesinden 4’nün dekanlık görevini kadın öğretim üyelerinin yürüttüğü Doğuş Üniversitesi’nin,  kadınları ve sanatı savunan etkinlikleri ile devam edecek.

nazzan erkmen

Av. İrem Toprakkaya’dan kadına şiddetin önlenmesi’nde belediyenin rolü…

Açık oturumun konuşmacılarından biri de Kadıköy Belediyesi’nin en genç meclis üyelerinden Av. İrem Toprakkaya’nın kadına şiddetin önlenmesi’nde Kadıköy Belediyesi’nin rolü başlıklı konferansı olacak. Av. İrem Toprakkaya, Kadıköy Belediye Meclisi’nin Hukuk Komisyonu Başkanı sıfatıyla da Kadıköy Belediyesi olarak yapılan çalışmaları ve bu konuda yaşanan olumlu gelişmeleri konuklarla paylaşacak…

 irem

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Çakallarla Dans

Çakallarla Dans 5’in beşinci galası Watergarden’da!

Türkiye’de çok sevilen film serisinin beşincisi Çakallarla Dans 5’in beşinci galası geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi. Ataşehir Watergarden bünyesinde yer ...