Doğaya destek olurken kazandıran proje

Ataşehir Belediyesi, daha sürdürülebilir bir yaşam için Migros, Exitcom ve Elday firmalarının işbirliğiyle “Dönüştür Doğa Kazansın, Money’ler Katlansın!” sloganıyla hazırlanan e-atık toplama projesinde ilk tanıtım ve bilgilendirme etkinliğini gerçekleştirdi.

DÖNÜŞTÜR DOĞA KAZANSIN, MONEYLER KATLANSIN…

Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Ayten Kartal, katıldığı bilgilendirme etkinliğinde vatandaşlara ömrü dolmuş veya atık haline gelen elektrikli ve elektronik eşyaları Migros mağazalarındaki konteynerlere atmaları gerektiğini belirterek, proje hakkında detaylı bilgiler anlattı. “Dönüştür doğa kazansın, moneyler katlansın” projesi kapsamında Ataşehir’de bulunan Migros mağazalarına, atık elektrikli ve elektronik eşyaların toplanabilmesi için konteynerler konuldu.

Doğaya destek olurken kazandıran proje

MONEY’LER KARTLARA YÜKLENECEK…

Büyük ev aletleri karşılığında alınacak teslim kuponu, kampanya kapsamında olan mağazalarda Money’lere dönüşecek. Vatandaşların teslim kuponuyla beraber 30 gün içerisinde Migros mağazalarına gelerek, Money taleplerini bildirmeleri gerekiyor. Küçük ev aletleri ve bilişim atıklarınızı Migros mağazalarındaki yetkili kişiye teslim etmeniz durumunda, Money’leriniz 7 gün içerisinde kartlarınıza yükleniyor.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kelebekler

Kelebekler filmi Maltepelilerle buluştu

Maltepe Belediyesi’nin Ekim ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında, yönetmenliğini ve senaryosunu Tolga Karaçelik’in üstlendiği 2018 yapımı “Kelebekler” filminin gösterimi ...