Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Doğan Ailesi gelin alıyor…

Ayça Yılmaz, Hasan & Zehra Özhan, Ayla Yılmaz, Selma & Davut Doğan, Ogün Doğan ve Gökçe Yılmaz…

Türk mobilya sektörünün öncü işadamlarından Davut Doğan’ın oğlu Ogün Doğan, dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Mutlu çift, aileleri ile birlikte Anadolu Yakası’nın nabzını tutan Kadıköy Life ile buluştu.

Eşi Selma Doğan ile birlikte Poyraz Balık’ta keyifli bir akşam yemeğinde bir araya gelen Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Doğtaş ve Kelebek Mobilya zincirlerinin sahibi Davut Doğan, 14 Şubat’ı işaret etti.

NİKAHA GÜN SAYIYORLAR…

Ayça Yılmaz ve Ogün Doğan, Esma Sultan Yalısı’nda rüya gibi bir düğün töreni ile nikâh masasına oturmaya hazırlanıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçekleşecek düğünün ardından balayına çıkacak çift, özel gün ile birlikte en büyük mesajı vermiş oldu.

Doğan Ailesi’nin mutlu gününün tüm ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi & Haber İstanbul’da yer alacak.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Medicana

Medicana’dan iş hayatına keyifli bir mola

Türkiye’nin önde gelen sağlık grubu Medicana, yoğun tempoya “Birkaç saat mola” diyerek doyasıya eğlendi. Zincirin ilk halkalarından biri ...