Palladium Natural Life

Doğallığın gücü Palladium Natural Life’da!

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir’de her ay gerçekleşen “Palladium Natural Life” etkinliği, 21 Mart’ta başlıyor. Organik ve doğal ürünlerin satışa sunulduğu, İpek Kuşçu’nun “Fermente Beslenme”, Ayşenur Yazıcı’nın “Doğal Makyaj ve Cilt Bakımı” üzerine gerçekleştireceği söyleşilerle de renklenecek “Palladium Natural Life” etkinliği, 21-25 Mart tarihlerinde beş gün boyunca Palladium Ataşehir’de!

Palladium’un ana koridoruna kurulan stantlarda ürünlerin en doğal ve tazesi, güvenilir markaların çatısı altında AVM ziyaretçilerine ulaşıyor. Tekstilden kozmetiğe, doğal taşlarla yapılan el emeği takılardan sebzeli organik makarna, organik et ve süt ürünlerine, çeşit çeşit doğal ve lezzetli tatlardan ekmeklere, meyve, yemiş ile zenginleştirilmiş yulaflı granolalara, zeytinyağının ve peynirin kalbinden en leziz zeytinyağı ve peynirlere çok geniş yelpazedeki ürün gamıyla etkinlik süresince en doğal ürünler kaynağından evlere giriyor. Palladium Natural Life etkinliğinde yer alan markalar ise şöyle: Eğri Çayır, Her Dem Doğal, Bahçe Modası, KapsulStore, Makarna Lütfen, Şifalı Takılarım, Nebyan Doğal, MomsNaturalFoods, Saklı Orman Mantar, Maki Bahçe.

DOĞAL VE TAZE ÜRÜNLERE KAYNAĞINDAN ULAŞIN…

Fermente beslenme uzmanı, “Gerçek Probiyotik Beslenme” kitabının yazarı İpek Kuşçu, 24 Mart saat 15.00’de fermente beslenme üzerine söyleşi gerçekleştirecek. 25 Mart saat 15.00’de sunucu-yazar Ayşenur Yazıcı, Küre alanda doğal makyaj ve cilt bakımı konulu söyleşi gerçekleştirecek. 21-25 Mart tarihlerindeki Palladium Natural Life etkinliğine gelerek, doğal ve taze ürünlere kaynağından ulaşın ve fermente beslenme ile doğal makyaj teknikleri üzerine gerçekleşecek söyleşileri kaçırmayın.

Palladium Natural Life

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

mtepe-piraye-1

Nazım Hikmet’in ‘Piraye’si Maltepe’de sahnelendi

Maltepe Belediyesi, dünya şairi Nazım Hikmet’in 117. doğum yıldönümünde,  Murat Çidamlı’nın sahne aldığı “Piraye” isimli oyuna ev sahipliği ...