Dikkat! Tepe Nautilus’dan Citroen çıkabilir…

ntepemn

Türkiye’nin ilk tematik alışveriş merkezi Tepe Nautilus, 10. yılında ziyaretçilerine 10 büyük yılbaşı sürprizi hazırladı. Büyük yılbaşı çekilişine, 20 Aralık 2011 ve  5 Şubat 2012 tarihleri arasında 100 TL’lik alışveriş yapan herkes katılabilecek.

Talih kuşu size de konabilir…

Yılbaşı için yaptığınız alışveriş, bir bakmışsınız ki size Citroen marka bir otomobil kazandırmış. Olmaz olmaz demeyin, şansınıza güvenin… 1 değil, 3 değil, 5 değil, tam 10 Citroen… Peki nerede mi bu kampanya? Türkiye’de alışveriş ve eğlence sektörünün öncü markası olarak kabul gören seçkin alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus’da…

Tepe Nautilus, 10. yılını ziyaretçileriyle birlikte kutluyor…

Adını denizin milyonlarca yıllık tarihinden alan, İstanbul’un orta yerinde denizin en derinlerini yaşatan Tepe Nautilus’un yılbaşı sürprizine, 5 Şubat’a kadar yapılacak her 100 TL’lik alışverişle katılmak mümkün olacak. Çekiliş, 8 Şubat 2012 tarihinde yapılacak. Sonuçlar ise, 10 Şubat 2012 tarihinde açıklanacak. Çekiliş sonuçlarını www.tepenautilus.com adresinden takip edebilirsiniz.

Tepe Nautilus hakkında…

İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde lokasyonları arasında yer alan Acıbadem’de, 2002 yılından beri faaliyet gösteriyor. 113 mağazası ile her tarza, her yaşa ve her tür beğeniye hitap ediyor. Biri 3D olmak üzere, 8 salonlu ve 1225 koltuk kapasiteli Cinebonus’ta sinema keyfi; 2 bin 243 metrekarelik Sports International’da spor; 943 metrekarelik bowling salonunda eğlence; farklı konseptteki yemek alanlarında lezzet sunuyor. Yüksek teknoloji ile donatılmış akıllı bina; işlevsel ve ferah iç hacim; ulaşım kolaylığı; 2.700 araç kapasiteli akıllı otoparkı sayesinde misafirlerini seçkin ve huzurlu bir yaşam alanı ile buluşturuyor.

tepe

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ayşe Ekiz

Bizbize Fasıl’da Ayşe Ekiz rüzgârı

Türk Sanat Müziği’nin güçlü seslerinden Ayşe Ekiz, geçtiğimiz hafta sonu Ataşehir Bizbize Fasıl’a konuk oldu. Mekanın müdavimlerinden gelen ...