Deniz Akkaya’nın stil danışmanlığında alışveriş keyfi…

Anadolu Yakası’nın gözde alışveriş merkezleri arasında yer alan Maltepe Park, yeni yıl için pek çok sürpriz hazırladı. Bu sürprizlerden biri de Deniz Akkaya olarak açıklandı.

Alışveriş yapanların yanı sıra ziyaretçilerle yapılan kısa söyleşiler sonucu belirlenen isteklerden yola çıkan AVM yönetimi, Maltepe Park’ta 1.000 TL değerinde alışveriş yapan şanslı üç kişiyi 24 Aralık’ta Deniz Akkaya ile buluşturma kararı aldı. Akkaya’nın stil danışmanlığında alışveriş yapabilme şansı elde edecek olan 3 talihlinin kazanma şansı anons ile başlayacak.

Maltepe Park Alışveriş Merkezi bünyesinde yarışmanın kuralları ile ilgili yapılan açıklamaya göre; “sürpriz anons” duyulduktan sonra talihli adaylar, aynı gün içinde yapılan toplamda 1.000 TL değerindeki alışveriş fişiyle birlikte danışma bankosuna giden ilk üç kişi olarak belirlenecek.

Bu nedenle 24 Aralık Çarşamba günü öğleden sonra Maltepe Park’a uğramanızı ve kulağınızı yapılacak olan anonsa vermenizi tavsiye ediyoruz…

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Anega Gıda

Sevgiyle açtılar, lezzetle kapattılar!

Aneda Gıda merkez binasında “Sevgiyle açtık, lezzetle kapattık” sloganıyla sosyal medyanın sevilen bloggerlarının katıldığı özel bir organizasyon düzenlendi. ...