Dedeman Yönetimi buluştu…

Misafirlerine 50 yıla yakın süredir bulundukları şehrin en güzel bölgelerinde profesyonel çalışanlarıyla hizmet veren Dedeman Hotels & Resorts International’ın yurt içi ve yurt dışındaki 16 otelinin genel müdürleri ile merkez ofis yöneticileri, 07-12 Nisan tarihlerinde Dedeman Bostancı’da gerçekleştirilen “Dedeman Turizm Yönetimi Genel Yönetim Toplantısı”nda buluştu.

Dedeman Turizm Yönetimi Genel Müdürü Emrullah Akçakaya ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik kapsamında Dedeman otelleri genel müdürler ve merkez ofis yöneticileri, beş gün boyunca yöneticilik odaklı eğitimler almanın ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmanın yanı sıra Dedeman Ailesi olarak birlikte keyifli vakit geçirdiler.

“SONUÇ ODAKLI YAKLAŞIM EĞİTİMİ” VERİLDİ…

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen Sonuç Odaklı Yaklaşım Eğitimi’nde “Hedefler ile Her Gün Yapılan İşler Arasındaki İlişki, Hedefe Ulaşamama Durumunda Sebep-Mazeret İlişkisi, Çizginin Altında ve Çizginin Üstünde Düşünme Kavramları, Sonuçları Elde Edebilmek İçin Kullanılan 4 Adım” konuları masaya yatırıldı.

PARK DEDEMAN LEVENT AÇILIŞA HAZIRLANIYOR…

Etkinliğe katılanlar ayrıca, açılışa hazırlanan Park Dedeman Levent’i Otel Müdürü Tunay Erdal eşliğinde ziyaret ettiler. Program süresince otel genel müdürleri ve merkez ofis yöneticileri; mevcut işleyiş, 2015 stratejik hedefleri ve ilerlenen yolu da değerlendirme ve fikirlerini paylaşma fırsatı buldular.

2014 YILI PERFORMANS ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU…

Dedeman Turizm Yönetimi Genel Yönetim Toplantısı’nın sonunda, Dedeman Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Banu Dedeman’ın da katılımıyla 2014 yılı değerlendirmelerine göre ödüller dağıtıldı. “En Yüksek Brüt İşletme Karı Oranı Ödülü”nü Park Dedeman Gaziantep, “Bütçeye Göre En İyi Karlılık Performansı Ödülü”nü Dedeman Zonguldak, “En Yüksek Misafir Memnuniyeti Ödülü”nü Dedeman Konya, “En Yüksek Çevrimiçi Reputasyon Ödülü”nü Dedeman Bostancı, “En Yüksek Doluluk Oranı Ödülü”nü Dedeman Kapadokya, “En Yüksek Oda Karlılığı Ödülü”nü Dedeman Diyarbakır, “En Yüksek F&B Karlılığı Ödülü”nü Dedeman Zonguldak, “Bütçeye Göre En İyi Ortalama Oda Fiyatı Performansı Ödülü”nü Dedeman Rize ve “Fark Yaratan Gelir Projesi Ödülü”nü ise Dedeman Konya kazandı.

Dedeman Grubu’nun geçtiğimiz yıl Bostancı’da kapılarını açan oteli, “En Yüksek Çevrimiçi Reputasyon Ödülü”ne layık görüldü…

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Dünya Değişim Akademisi

Dünya Değişim Akademisi’nin 30. merkezi Çekmeköy’de!

Dünya Değişim Akademisi, 30. merkezini İstanbul Çekmeköy’de çok uluslu bir kutlama ile açtı. Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Japonya, ...