DAP Yapı’dan iddialı bir proje daha; “ADAM KULE”

Anadolu Yakası’na kazandırdığı önemli projelerle bölgenin marka değerinin yükselmesine katkı sağlayan DAP Yapı, Dragos’ta mimari formunu ve konseptini insandan alan “Adam Kule” projesini basına tanıttı.

DAP Holding’in Dragos’taki holding binasında, Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleşen tanıtım toplantısına 60’a yakın gazete ve televizyon temsilcisi katıldı.

EN ORİJİNAL TASARIMLI BİNA OLACAK…

1 Kasım seçimlerinden tek başına iktidarın çıkmasıyla birlikte inşaat sektörünün hareketleneceğini duyurduğu konuşmasında DAP Yapı’nın yeni projesine ilişkin açıklamalarda bulunan Ziya Yılmaz; “Adam Kule uzun zamandır çalıştığımız bir projeydi. Bugüne kadar yaptığımız en orijinal tasarımlı bina olacak. Henüz tanıtımı yapılmadan ön talep döneminde yoğun bir ilgiyle karşılaştık ve projenin yüzde 47’sini sattık. Adam Kule’nin giriş katı ile beraber 8 katı home office, diğer 19 katı ise residence dairelerden oluşacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos’ta inşa edilecek. Tüketiciye gösterdiğimiz özenin bir simgesi olarak, geliştirdiğimiz son projemizi ‘insan’a ithaf ettik” dedi.

YÜZDE 1 KDV AVANTAJI…

DAP Yapı’nın özgün forma sahip konsept projeler zincirinin son halkası olan Adam Kule, 342 üniteden oluşuyor. Bünyesinde 254 residence daire ve 88 home office’in yer alacağı proje, yüzde 1 KDV avantajı ile satışa sunuluyor. Projenin bir başka avantajı ise, büyüklükleri 46-144 metrekare aralığında olan home office’lerin istenildiğinde birleştirilerek daha büyük metrekarelerde ofislere dönüşebiliyor olması.

ULAŞIM KOLAYLIĞI…

Adam Kule, iş ve özel yaşamda megakentin her türlü imkanından fazlasıyla yararlanılmasını sağlıyor. Marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunan; Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nin hemen yanında bulunan Adam Kule’den, TEM Bağlantı Yolu, Sahilyolu, E-5 Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara kolayca ulaşılıyor. Rezidans, home office ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde ayrıcalıklı bir hayat vaad ediyor.

Adam Kule’nin DAP Holding binasında gerçekleşen tanıtım toplantısına, 60’a yakın gazete ve televizyon temsilcisi katıldı…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...