Dalyan Club’da Yaz Okulu kayıtları başladı

Dalyan Club

İstanbul’un en nezih ve köklü kulüplerinden Dalyan Club’da Yaz Okulu için kayıtlar başladı. Üç dönemden oluşan Yaz Okulu programında birinci dönem 20 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında başlayacak.

Ana branşlarda tenis ve yüzme bulunan Dalyan Club Yaz Okulu’nun yan branşlarında ise sanat, resim, masa tenisi, dans ve dramanın yanı sıra anasınıfları için voleybol, mini futbol, satranç ve badminton aktiviteleri yer alıyor. Dalyan Club Yaz Okulu’nun ikinci dönemi  25 Temmuz-19 Ağustos, üçüncü dönemi ise 22 Ağustos-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. 5-15 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği Yaz Okulu hafta içi 5 gün olarak programlandı.

İSTER TAM, İSTER YARIM GÜN…

Kendi branşlarında profesyonel eğitmenler tarafından eğitim alacak öğrenciler, kendi yaş gruplarına göre ayrılarak ders görecek. 09.00-16.30 saatleri arası olan Yaz Okulu’nda isteyenler için yarım günlük program da uygulanabiliyor. Ayrıntılı bilgi için (0216) 348 58 41 numaralı telefonu arayabilir ya da www.dalyanclub.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

dalyan-club-yaz-okulu-kayitlari-basladi (1)

broşür-son copy

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ensar Vakfı

Ensar Vakfı Beykoz’dan Süper Lig tadında turnuva

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi Gençlik Komisyonu tarafından düzenlenen Okullar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuvanın şampiyonu ...