Çocuklar bu yaz

Çocuklar bu yaz çamur içinde kalacak

british-english-yaz-kampi-1

British English, çocuklar için Polonezköy Cam Sanat Merkezi’nde doğayla iç içe bir Yaz Kampı hazırladı. İngilizce, satranç, binicilik, origami, bol bol kahkaha, oyun ve sanatla dopdoplu bir programın düzenlendiği Yaz Kampı’nda çocuklar bu yaz çamur içinde kalacak, elleri ve yüzleri boyadan rengarenk olacak, ellerinde ne olduğunu bilmediğiniz aletlerle eve dönecekler.

SANATÇI TARAFLARI ORTAYA ÇIKACAK…

Bir öğretmeleri boyayı nasıl güzel yayabileceklerini öğretecek, bir başkası çamurlu ellerle neler yapılabileceğini. Velilerin de Yaz Kampı dolayısıyla çok mutlu olacağını belirten British English yetkilieri, şunları ifade etti: “Çocuğunuz üstünü başını kirletsin diye en beyazları giydireceksiniz, bir takım yetmez diye yanına da bir yedek koyacaksınız. Çocuğunuz akşamları geldiğinde belki de hiç duymadığınız, duysanız da ne olduğunu bilmediğiniz bir sürü şey söyleyecek size. Kitre mesela, çeşmi bülbül ya da beze, hiç alakası olmayan bir şeye de bardak diyecek.

ANLATACAK ÇOK ŞEYLERİ OLACAK…

Size anlatacak çok şeyleri olacak. Çocuklar bir başka büyüyecek bu sene; boyayla, çamurla, kumla. British English Yaz Kampı’nda sadece eğlenirken öğrenmeyecekler, sanatçı tarafları da ortaya çıkacak. Bugün kaç ebru ustası tanıyorsunuz ya da çömlek? Kaç cam sanatçısı var bildiğiniz? İşte yaz bittiğinde bunlara bir kişi daha eklenecek. Uzakta değil yanınızda, yanı başınızda…”

British English Yaz Kampı ile ilgili detaylara www.britishenglish.com.tr/2016-yaz-okulu sayfasından veya size en yakın şube telefonundan ulaşabilirsiniz.

Çocuklar bu yaz

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe’de tekne turları coşkuyla devam ediyor

Maltepe Belediyesi Kadın, Aile ve Engelli Hizmetleri Müdurlüğü tarafından düzenlenen tekne turlarının dördüncü gününde, Fındıklı Mahallesi’nden kadınlar konuk ...