Çocuklar aileleriyle sahnede devleşti…

Bir çocuk en faydalı olabilecek yöntemlerle nasıl mutlu edilir? Bu sorunun en güzel cevaplarından birini Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi’nde İlke Müzik Sanat Okulu, “Adam Olmuş Çocuklar” gösterisiyle gözler önüne serdi.

Ailelerin beklediği gün geldi, aylardır ilk kez okul deneyimlerini yaşayan minikler başarı sertifikalarını aldı. Tiyatro sahnesinde gülücükler saçan çocuklar kadar anne ve babaları daha da heyecanlıydı. 6 aylık bebeklerden çocuk ve yetişkinlere kadar müzik, sanat, bilim ve felsefe eğitimi veren İlke Müzik Sanat Okulu, Kids Music Class programı ile unutulmaz bir etkinliğe imza attı.

KİM DEMİŞ ÇOCUKLA TİYATRO İZLENMEZ DİYE…

“Çocuk Aklı Tiyatro Gösterisi” ile başlayan etkinlikte aileleri ile birlikte merakla oyuncaları izleyen çocuklar yeri geldi güldü, yeri geldiğinde ise hüzünlendi. İdil Özcan, Ecem Özden ve Okan Tübek’in keman ve piyano gösterisi büyük beğeni topladı. Kids Music Class performansı ve sertifika töreni ile son bulan etkinlikte, anne ve çocuklarının sahnede birlikte oynadığı müzikli oyunlar büyük mutluluk yaşattı.

İLK BAŞARI SERTİFİKALARINI ALDILAR…

Çocuklarının ilk başarı sertifikalarını almalarının heyecanını yaşayan anne ve babalar, duygu dolu anlar yaşadı. İlke Müzik Sanat Okulu’nda bir sonraki sertifika töreni için geri sayım başladı.

 

sporvitrini

Hakkında İrem Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ressam Lian Lutfija göçün izlerini resmetti

Empresyonist (izlenimcilik) sanatın, genç kuşak başarılı temsilcilerinden Lian Lutfija’nın, “Küllenen Zamanlar (As Time Fading Away)” isimli resim sergisi, ...