Çocuk yazar Nisa, ilk kitabını Beykoz’da imzaladı

Naz İmza Günü (4)

Henüz 9 yaşında olan Beykozlu yazar Nisa Naz Kılıç, “Nisa’dan Çocukça Hikâyeler” adlı kitabını 2. Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı’nda imzaladı. Halide Edip İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Nisa’nın yazarlık serüveninin ilk ürünü olan kitabı, kendi gibi küçük okurlardan büyük ilgi gördü. İskele Yayınevi’nde kitabını imzalayan küçük yazar, tüm çocukları kitaplarla arkadaş olmaya çağırdı.

TÜM ÇOCUKLARA KİTAP OKUMAYI TAVSİYE ETTİ…

Her çocuğun kitap okumayı sevmesi gerektiğini belirten Nisa Naz Kılıç; “Kitap çocukların, büyüklerin ve herkesin candan arkadaşıdır. Tüm çocukların kitap okumasını isterim, onlara bunu tavsiye ederim. Kitap Fuarı’nı çok beğendim. Çocuk kitaplarının olması çok hoşuma gitti. Ayrıca kendi kitabımı imzalamaktan dolayı çok mutlu oldum. Beni destekleyen Beykoz Belediyesi’ne çok teşekkür ederim. Onların sayesinde benim bir hayalim gerçekleşti” dedi.

BİR YILLIK ÇALIŞMANIN ÜRÜNÜ…

Ayrıca yazdığı kitabın 1 yıllık çalışmanın ürünü olduğunu da ifade eden genç yazar, kitap yayınında kendisine yardımcı olan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu’na, Kazım Bozbay’a, Okul Müdürü Mehmet Özdemir’e, kendisini destekleyen Sınıf Öğretmeni Sibel Öztürk’e ve annesine çok teşekkür ettiğini söyledi. Minik Nisa’nın annesi Gülser Kılıç ise, kızlarının yazar olma yolunda ilk adımı atmış olmasından mutluluk ve gurur duyduklarını söyledi. Halide Edip İlkokulu adına Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu’na kendilerine verdiği destekten dolayı plaket takdim etti.

Naz İmza Günü (6)

Çocuk yazar Nisa Naz Kılıç: “Kitap, başta çocukların olmak üzere herkesin candan arkadaşıdır. Tüm çocukların kitap okumasını arzu ederim.”

Naz İmza Günü (5)

Minik Nisa’nın annesi Gülser Kılıç, kızlarının yazar olma yolunda ilk adımı atmış olmasından mutluluk ve gurur duyduklarını söyledi…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

cekmekoy sanat akademisi

Çekmeköy Sinema Akademisi oyuncu Hakan Yılmaz’ı ağırladı

“Ayrılsak da Beraberiz”, “Yahşi Cazibe” gibi milyonların beğenisini kazanan yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Hakan Yılmaz, Çekmeköy Belediyesi ...