Çocuk Sanat Merkezi

Çocuk Sanat Merkezi’nde Yaz Atölyeleri

Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi Yaz Atölyeleri başlıyor. Çocuklar yazı hem eğlenerek, hem de öğrenerek geçirecekler.

Her yıl üç binden fazla çocuğa ücretsiz sanat eğitimi veren Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi’nin Yaz Atölyeleri başlıyor. Merkez bünyesinde bu yıl ikincisi gerçekleşen Yaz Atölyeleri’nde çocuklar beden perküsyon, piyano, ses-nefes, ritim, performans atölyesi, yaratıcı drama, resimde yeni teknikler gibi birçok çalışmayla, yazı hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirecekler.

cocuk-sanat-merkezinde-yaz-atolyeleri (2)

5-13 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR İÇİN…

Çocukların eğlenirken öğrenmesi amaçlanan atölye çalışmaları, 02-25 Ağustos tarihlerinde ücretsiz olarak Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek. 2 Ağustos’ta başlayacak atölyeler, farklı yaş gruplarına uygun biçimde hazırlandı. 5-13 yaş arası her çocuğun keyifli vakit geçireceği çalışmalar, Çocuk Sanat Merkezi’nin uzman eğitmenleri tarafından yapılacak. Salı, çarşamba ve perşembe günleri faaliyet gösterecek atölyede, 10.00-15.00 saatleri arasında eğitim olacak. Derslerin 50 dakika süreceği Yaz Atölyeleri için ön kayıt gerekmiyor. Atölye çalışmaları gün-saat ve içerikleri ile ilgili detaylı bilgi, www.cocuksanatmerkezi.kadikoy.bel.tr adresi ile Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi / Fahrettin Kerim Gökay Cad. No.128 Kat:5 Göztepe Kadıköy adresinden ve (0216) 567 84 01 numaralı telefondan edinilebilir.

ÇOCUK SANAT MERKEZİ YAZ ATÖLYESİ ÇALIŞMALARI:
  • Beden Perküsyonu & Çalgıları Tanıyalım – Oğuzhan Atar & Kağan Akbulut [saksafon, klarnet, piyano, flüt ve bağlama]
  • Çocuklar Piyanoyla Tanışıyor – Özgür Altan
  • Çocuklarla Ses-Nefes Çalışması – Seda Taşpınar & Atilla Gündoğdu
  • Performans Atölyesi – Ayhan İnanlı, Serkan Polat & Cem Utku
  • Yaratıcı Drama Çalışmaları – Serap Özcan & Merve İmamoğulları
  • Resimde Yeni Teknikler / Hikâyeyi Resmetmek – Ali Yılmaz & T. Duygu Güler
  • Dansa Davet – Ayşegül U. Tansu, Umut K. Atkın, Irmak Altınbulak & Ilgın A. İmamoğulları
  • Çocuklarla Yaratıcı Tasarım Atölyesi – Duygu Karadeniz

cocuk-sanat-merkezinde-yaz-atolyeleri (1)

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

6. İstanbulensis Şiir Festivali başladı

Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen VI. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali, 17 ülkeden 38 şairin katılımıyla 2-5 Mayıs tarihleri arasında ...