CKM’de “Kadın Besteciler” konseri…

Caddebostan Kültür Merkezi, Kültür Bakanlığı Ses Sanatçısı Erdem Özgen’in “Kadın Besteciler” konserine ev sahipliği yaptı.

Caddebostan Sahil Lions Kulübü ve Kadıköy Belediyesi Müzik Gönüllüleri organizasyonunda gerçekleştirilen konserde etkileyici sesi ve kusursuz yorumu ile izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Erdem Özgen; repertuarında Neveser Kökteş, Melahat, Pars ve Semahat Özdenses gibi Türk Müziği sevenlerin eserleriyle yakından tanıdığı ve sevdiği bestekârların eserlerine yer verdi.

Son çıkardığı “Susma” isimli albümünü de kadınlarımıza ithaf ettiğini söyleyen Özgen’in söylediği şarkılara, izleyiciler de zaman zaman katılarak büyük bir koro oluşturdular.

Caddebostan Sahil Lions Kulübü adına Nesibe Müsevitoğlu ve Esma Bayraktar’ın Erdem Özgen’e ve gecenin sponsoru Dr. Atilla Yosmaoğlu’na birer teşekkür plaketi sunmaları ile gece sona erdi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Ataşehir

Palladium Ataşehir’de Interstellar Uzay Sergisi

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 20 Mayıs-20 Temmuz 2017 tarihleri arasında ...